Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 6-éve gitározok (klasszikuson)...

6-éve gitározok (klasszikuson). Most szeretnék venni egy elektromosat, kinéztem többet is. Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni, vagy tudtok ajánlani jobbat?

Figyelt kérdés
[link] [link] [link]
2014. márc. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A 3 közül természetesen a Fendert. Vagy félre linkeltél? :)
2014. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hopp félre linkeltem a fenderre nincsen pénzem :D Felső határ 100.000 :)
2014. márc. 20. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a 100.000-es határ erősítővel együtt. De SX-et nem szabad venni. Epiphone, Vintage, Cort, de ha a stratocaster jön be akkor szerintem a Squier háza táján nézz szét.
2014. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy Squier Standard és egy Rolnad Cube ha erősítő is kell. Azonban a legjobban szerintem akkor járnál, ha elmennél egy hangszerboltba, és ott kiválasztanád magadnak a neked megfelelőt.
2014. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából az is lényeg, hogy milyen zenei műfajt választasz. Pl az Ibanez, ESP, inkáb rock és metál. De mondjuk egy Fender sok mindenre jó. Szóval ha mész akkor említsd meg mindenképpen a boltosnak hogy mit szeretnél. Jobban tud majd segíteni.
2014. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!