Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót érdemes...

Milyen mellszívót érdemes venni? Elektromosat, vagy kézit?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 14:28
 1/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
68%
Nekem a védőnőm azt mondta hogy ráérek majd szülés után mellszívót venni a tej mennyiségétől függ.Ha kevés elég a kézi ha sok lesz érdemes beszerezni elektromosat.Üdv 32hetes kismama
2008. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem fejek soha, úgyhogy tényleg szülés után vegyél, mert akkor derül ki. Nehogy felesleges kidobj pénzt, mint én.
2008. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne vegyél csak ha szükségét fogod ézezni én is megvettem 13 ezerért és soha nem használom.
2008. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem előre, nekem jót tett. Nem volt sok a tejem, de a rendszeres használattal sikerült a 7 hónapig szoptatnom. Utána is volt még tejcsi, csak elválasztotta magát. Szerintem vegyél nyugodtan, úgyis annyi hülyeséget összevásárol az ember. Pl. pelenkataró szemetes7000, hozzávaló zacsi 2000....stb :))
2008. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En kezit hasznaltam(meg a korhazban), 2x es odemasok lettek a mellbimboim,nagyon fajt es akkor elkeztem kezzel fejni(megmutattak hogyan kell) es nekem igy a legkenyelmesebb, igaz tobb idobe telik.
2008. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kézit használok, Avent. napi 1 litert fejek le vele, nagyon jó!!
2008. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én próbáltam kézi chiccot , és nem volt az igazi.Aventel fejtem 7 hónapig, 1000%ban megvagyok elégedve vele.A tesómnak elektromos volt de nem avent (nemtudom a márkát) És útálta mert nagy volt és macera volt elővenni meg éjjel zavarta a családot a zaja.Az avent kézi tényleg jó.
2008. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálam az Avent kézit és nagyon fájt, majd elkűldtem az uramat elektromosért. Ő Medelat vett és imádom. Rendberakta a lapos mellbimbómat is.
2008. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!