Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi ideig tart megtanulni...

Mennyi ideig tart megtanulni egy ilyen nehéz művet lejátszani?


2014. márc. 23. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Mivel én más hangszeren játszom viszonylag jól, zongorán csal nagyon alapszinten, ezért én például hetek alatt tudnám megtanulni, és még úgy sem lenne az igazi. De például egy ismerősöm, aki kiskora óta zongorázik, és nagyon tehetséges, szerintem egy fél óra gyakorlás után olyan szépen eljátszaná, hogy csak néznék nagy szemekkel :D Ezzel azt szeretném érzékeltetni, hogy ez teljesen az adott emberke tudásszintjétől és lépességeitől függ, meg persze az sem minegy, hogyan játssza el.
2014. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaz, relatív, hogy kinek mi nehéz. nekem ránézésre ment, de annak, aki már tud két kézzel játszani, annak sem tart hetekig.
2014. ápr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!