Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez elektromos gitárom visszhan...

Ez elektromos gitárom visszhangzik, vagy szinuszol vagy nem tom h fogalmazzam meg :/ Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A gitár kisebb baleseten sett át (igen tudom 1 szerencsétlen vagyok, de ebbe ne menjünk bele). Csak erősítővel észlelhető a probléma (Harrly Benton CG 15).Egy szimpla 0-6-8-8-0-0 fogást ha kitartok egy elég idegesítő visszhangzás szerű hang hallható. A gitár Spider ST 112. Láttam h a húrlábon a húrt fogó kis valamit elmozdultak. Azokat nagyjából párhuzamosba hoztam. Jobb is lett 1 fokkal de nem szűnt meg :/ Nem szeretnék egyből szerelőhöz rohanni. Ja és a hangolással nem volt gond!

#elektromos gitár #visszhang #Elektromos gitár probléma
2014. márc. 24. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést, telefonról írtam :D
2014. márc. 24. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:

"visszhangzik, vagy szinuszol"

Megfogalmazhatnád értelmesen is mi a baja.

Gerjed?

Milyen balesete volt mégis?

Párhuzamosba hoztad a húrt fogó valamiket, te jóságos ég...

Hangszerész sûrgõsen.

Habár ilyen értékû gitárnál nem tudom van-e értelme ennyit rákölteni...

2014. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Harli benton..vágd be a kukába és szerezz egy normális gitárt...
2014. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, elég hülyén fogalmaztam, bocsánat :D Szóval ez a "visszhangzás" úgy néz ki hogy szépen megpengetem és akkor elhalkul aztán visszerősödik. Persze mind ezt gyorsan. A húrt fogó kis valamik pedig a húrlábnál lévő (a nevét nem tudom, de ha keresel 1 képet és megné
2014. márc. 28. 06:25
 5/6 A kérdező kommentje:
zed akkor megérted. És igen ma viszem el 1 hozzá értő személyhez :)
2014. márc. 28. 06:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja és a baleset. A buszon burult be a lépcsőkhöz :( . A gitárnak külsőleg semmi baja.


A másik válaszadónak pedig h mind a gitár mind az erősitő (eddig) tökéletesen tette a dolgát amit egyszerű otthoni körülmények közt lehet.

2014. márc. 28. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!