Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért élünk olyan szánalmas...

Miért élünk olyan szánalmas korban, hogy egy ember csinál "zenét" egy programmal, és milliomos lesz? Mit tud ez a Martin Garrix? Egy 10 éves is megcsinálja ezt! Tuctuc zenéhez nem kell tehetség! (videó)

Figyelt kérdés

Le vagyok döbbenve!

Ez a mai világ amiben élünk: A gyerek megcsinálta ezt a számot: http://www.youtube.com/watch?v=gCYcHz2k5x0

És kapott eddig 197 787 735 megtekintést.

Írták, hogy 17 évesen ilyen számot össze hozni, tehetséges a gyerek! Született tehetség! Ezt olvastam, És elismerően bólogattam, hogy tényleg ügyes lehet!


Na utána kerestem, és eszem megáll! Ennyit csinált a gyerek: http://www.youtube.com/watch?v=YMcN61jirJw


A számítógépet nyomkodja 2 órán át!

Ez a tehetségesség?


Mert egy énekesnek jó a hangja, jól tudja használni éneklés közben, egy gitáros, dobos éveken évtizedeken át gyakorol, fellép. De hogy valaki leül a Macbook elé és 2 óráig nyomkodja, és kap 200 millió megtekintést, abba mi a tehetség???

Eltudjátok magyarázni?

Ezt megcsinálja egy 10 éves gyerek is, aki ért a programhoz, és van füle!


Miért ez megy ma?

Mi ebben a tehetség? Hogy hogy ez a gyerek futott be?

Befuttatta valami ismerős ott valami kiadónál?

Szóval a gyereket protekciós?



2014. márc. 26. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Aha, ennyi.
2014. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg protekciós, vagy valami mecénás befuttatja. Ez a zene abszolút élvezhetetlen, kb. a tektonik és a Justin Bieber-féle förtelem közt helyezkedik el.


Ennél még én is jobb zenéket csinálok...igaz nem vagyok 17 hanem 28, de én actually játszottam is hangszeren, és kottából készítem a zenét.

2014. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb téma szintetizátoron íródik, ahhoz nem árt egy kis zenei tudás.

Amúgy ezen előadók többsége 1-2 számot tud felmutatni, persze vannak befutottabbak, mint pl Tim Berg (Avicii), de akár mondhatnám Skrillex-et is, aki világszerte felfuttatta a dubstepet. Igen lehet, hogy ők protekciósok, de szerintem jók csinálják amit csinálnak, különben nem menne el több tízezer ember egy-egy bulijukra.

2014. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Meg is nézted a videót vagy csak fikázod? Mondja, hogy a dallamot kb. 2 éve csinálta, illetve módosítgatta és hogy 2-3 hónapja amikor kifutott az ötletekből megnézte, hogy miket csinált régebben és az alapján hozta össze ezt a zenét.

Ha szerinted olyan könnyű, akkor tanuld meg használni a programot és csinálj egy zenét te is, hogy milliomos legyél! Hajrá! Ja igen.. fikázni könnyebb, mint utána csinálni.

2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
attól hogy te nem élvezed nem véletlen 200 milliós a nézettsége és mindenhol (disco,rádió,tv) nyomatták. Szed le te is az flstudiot és dobj össze 1-2 zenét mert mondani könnyű hogy így szar meg úgy és hogy simán össze tudom dobni... amúgy a legtöbb producer tud zongorázni/szintin játszani és azok segítségével csinálják a számokat.
2014. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
81%
ez azért sokkal több dologból áll...
2014. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Igazad van. Én sem értem hogy miért lesz az ember full milliomos egy fl studio számtól. Vannak sokkal tehetségesebb zenész emberek nála akik sokkal több munkát fektetnek bele és mégsem lesznek híresek:( De nemcsak zenében hanem bármiben. Egy orvos például sokkal többet tesz az emberiségért és sokkal többet is tanulta, mégsem él meg egy darab számtól. (igazságtalanságnak érzem)


DE abban viszont NINCS igazad hogy olyan rohadt könnyű lenne elektronikus zenét csinálni. Én cirka 2 éve gyötröm magam vele, nem ilyen műfajban mint ez a Martin gyerek hanem dnb-ben, de azt elárulom hogy több szenvedés van benne mint élvezet(mármint az elkészítése során). Azán persze rohadt jó hogy végre kész egy számod.

2014. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ja meg persze a csapból is ez folyik már hát úgy persze hogy borzalmas lesz a zene
2014. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Valóban egyszerűbb fikázni,minthogy csinálnál te is egy ilyen "tuc-tuc" zenét és majd meglátjuk hogy nincs igazad...Tudod,ez a gyerek hosszú évekig tanulta ezt,amit csinál és speckó suliba is jár,szóval nem csak leül a gép elé,hanem igenis érti,amit csinál és amúgy gitározni is tud...Különbben ha figyeltél volna,úgy vannak felépítve ezek a zenék,mint egy zongora darab,csak felturbózva(oldalt lévő sávon vannak a billentyűk).Ha te valaha is az életben "összedobsz" ilyen jó számot,na akkor próbáld meg azt mondani hogy könnyű mulatság!
2014. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Akár hiszed akár nem, még véletlenül sem csak abból áll, hogy 2 órán keresztül nyomkodja a számítógépet. Martin Garrixnek se ment nagyon addig amíg suliban nem tanulta. Pont most néztem egy videót amiben mondta hogy "I even tried to produce some trance but it sounded sh*t, because I had no idea how the programme really work..." És még véletlenül sem azért mert "nincs füle" meg "nem ért a programhoz", hiszen kiskora óta gitározik...

Van egy ismerősöm aki ilyesmivel foglalkozik de hát nem igazán akar neki menni -> nyilván mivel nem tanulta suliban.

2014. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!