Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki kiemelkedő valamiben,...

Aki kiemelkedő valamiben, azon az "átlagemberek" óhatatlanul gúnyolódnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen a "kiemelkedő" alatt nem a magét felsőbbrendűnek tekintő, elvont személyiséget játszó embert, hanem a tényleges tehetséget értem.
2014. febr. 11. 19:26
 2/4 A kérdező kommentje:
*magát
2014. febr. 11. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Embere/közössége válogatja. Én például szeretek rajzolni, ruhákat tervezni, ilyenek, aztán egyszer megmutattam a középsuliban a barátnőmnek egy egész nagy stócot. Mire felfigyeltem, már körbejárt az egész osztályon, fiúkon is, mindenkin. Azt hittem, röhögni fognak rajtam, de mindenki örült, meg tetszett nekik, egész meglepődtem. De előfordulhatott volna, hogy egy más közösség meg gúnyolódik ugyanezen. Vagy lehet inkább a csodabogarakon gúnyolódnak, akik nem csak tehetségesek, de a viselkedésük is furcsa, szokatlan.
2014. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a primitívebbje!
2014. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!