Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy küzdjem le a lámpa lázamat?

Hogy küzdjem le a lámpa lázamat?

Figyelt kérdés
Kiskoromban imádtam szerepelni, mert mindenki szerint tudok énekelni. Magamról soha nem mondok ilyeneket. 7 éves koromban azonban egy fellépés előtt elment a hangom és csak azt hittem kigyógyultam, hát mentem énekelni. Elronottam, mert semmi hang nem jött ki a torkomon. Azóta nem mertem egy ideig. Nyáron karaokeztam (erőt vettem magamon) sajnos elég nehéz dalt választottam és elrontottam. A lényeg, h nem szeretek már szerepelni, mert ilyen téren mintha soha nem jönne össze nekem. Nem nagyon zavart eddig, de már 14 éves vagyok, és egyre jobban kezd idegesíteni. Emiatt lemondok minden szereplésről, mert félek, hogy megint elrontom. Mint minden lámpa lázas, énis előtte remegek, nagyon gyorsan dobog a szívem, szinte kiugrik és fáj a hasam olyankor. Szóval a hangom remegne. De kérlek jó tanácsokat :)

2014. márc. 26. 21:54
 1/3 phoenix25 válasza:
lazulj el elötte, és ha belegondolsz jobb megpróbálni mint inkabb lemondani !
2014. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Macy@ válasza:

Szia! Képzeld el én ovis koromban énekeltem utoljára emberek előtt. Azóta még énekórán sem voltam hajlandó énekelni. Itthon, ha nem volt a házban senki, akkor persze állandóan csak énekeltem! :D Aztán arra gondoltam, hogy mit szólna a többi ember, ha egyszer csak úgy BUMM! berobbannék.... mert, hogy senki nem tudta rólam, hogy szeretek énekelni. Aztán jött a szalagavató és úgy döntöttem, hogy most odateszem magam. Meg persze a családomnak is nagy örömet szerettem volna szerezni...

Úgyhogy erőt vettem magamon és elénekeltem Janicsák Vecától a Most múlik pontosan című számát. Sajnos a gyakorlásnál jobban ment, meg nekem nem tetszik annyira... de hát azért a zuhany alatt jobban megy mindenkinek. Én azt mondom, ha nem tettem volna meg, örök életre bántam volna... ne hagyj ki semmiféle lehetőséget. Belinkelem neked a videót, próbálj belőle erőt meríteni és sok sikert mindenhez!!!! :D

https://www.youtube.com/watch?v=Sb-bTDvlfcE

2014. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :D nagy erény kell hozzá, és én se énekeltem még zeneórán se, de már az nincs sajna. Megpróbálom leküzdeni, h 15 éves korom előtt megtegyem :D
2014. nov. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!