Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ESSEMMről mi a véleményetek?...

ESSEMMről mi a véleményetek? Olvassa el, aki vágja a témát!

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdezek, akik értenek ehhez a témához, vágják a hazai ug rap szisztémát. Azért kérdezem, mert nekem kicsit csalódás ez az egész ESSEMM dolog. Egyértelmű, hogy tehetséges, szerintem ezen semmi vitatni való nincs, de nekem valami még sem tetszik. Úgy érzem, hogy nála lehet olyanról beszélni, hogy régi ESSEMM és új ESSEMM.

Elmondom mire gondolok. Régebben sokkal igényesebb zenéi voltak, mint manapság, mikor még kevésbé volt híres, vagy hírhedt. Például amit a Majmok Bolyogója alakított zseniális, kedvencem, imádom a mai napig, de a BEATMARKET oldschool trekkjei is szerintem nagyon - nagyon jól sikerültek. A régi ESSEMM számok is full jók voltak, az egyéni flow, az egésznek hatalmas hangulata volt, átadott mindent, amit akart ESSEMM és nem csak szavakat dobált, hanem érzéseket, igaz volt, real volt, én legalábbis ezt éreztem. Mostanra nekem meg olyan, mintha megváltozott volna, ez pedig nem tetszik. Nem is tudom megmagyarázni, de szemmel láthatóan már nem törekszik annyira az ríl igényes underground zenék gyártására, mint anno.

Úgy tolja, mint az a Mr. Busta és kb. csak a testre gyúr, nem a szövegekre, nem a zenére. Ez az egész Garage dolog ESSEMMel túl lett sztárolva, hála a kis k.rváknak, akik a GARAGE srácok farkán lógnak.


Ez az én véleményem és az én látásmódom. Érdekel a tiétek.



2014. márc. 27. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen ezen a véleményen vagyok én is!!

Imádtam régen a zenéit. Mostmeg...elku*vult sajnos.

De szerintem Fura Csé is arra az útra fog térni majd mint Essemm, aminek nagyon nem örülök mert ő az eggyik kedvencem :/

2014. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
kb. nekem is ez a véleményem...
2014. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Így van, a régi Essemm még nagyon is jó volt, ma már egyedül Fura és Süti értékelhető a Garageból. És Süti az aki szerintem soha nem fog megváltozni, alapból ilyen ütődött :D
2014. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
jó lenne, ha visszatérne a régi önmagához, mikor nem milliós nézettségek voltak a zenéjén yt-n, de legalább őszintébb volt és színvonalasabb zenéket tudott felmutatni... bár bevallom őszintén kíváncsi lennék egy olyan tagra is, aki más véleményen van.. kíváncsi vagyok, hogy az hogy látja. :D
2014. ápr. 2. 15:10
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk ugyanez a véleményem Busta -ról is, amíg nem volt ekkora divat, milliós nézettségek stb. sokkal minőségibb volt... De hát a tizenévesek körébe hatalmas divat az RTM Garage, Busta ESSEMM szóval nem hiszem, hogy bármelyikük is fog változni egyhamar.
2014. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Igazad van,de ez szinte az összes előadónál megfigyelhető. Én ugyanígy vagyok a Beerseewalkkal, Fura Csabival és a többiekkel.

Amikor ők kezdték még nem feltétlen a pénzért csinálták, akkor még meló mellett tolták és a saját magukból merítettek ihletet meg a környezetükből, ilyenkor még szívből jöttek a sorok. Mostmár,hogy egyre többen ismerik őket, a gyárat felváltották a fellépések meg ilyenek. Zenéket kell kidobniuk, amire bólogatnak az ilyen nagy "fanok". Most gondolj bele, mi lenne,ha az ilyen Mutatom a fakkot helyett egy régi BM vagy MB stílusú trekket dobnának ki. Azt nem nagyon hallgatnák és így pénzük se lenne és mehetnének vissza oda ahonnan jöttek. Sajnos. :/

2014. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

igen, ez ilyen... de ez már sajnos jóindulattal sem underground.. másrészt annyira sajnálom ezt, mert nagyon tehetséges srác ESSEMM, de a tehetségét elpazarolja hülyeségekre.


nem tudom, hogy jóötlet -e a kérdés a kérdésben, de mit gondoltok az SCBP -ről, főleg a KILLAKIKITT csapatról?

2014. ápr. 2. 18:10
 8/20 anonim ***** válasza:
a Killák szerintem megmaradtak olyan betegnek mint voltak ! :D mondjuk ez a brigádos dolog nekem már nagyon telepi...
2014. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A Killák azok szerintem is megmaradnak olyannak amilyenek mindig is voltak :D

Én szeretem őket.

Első válaszoló voltam :D

2014. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Killák a legjobbak.

Az esemm meg az egész rtm elbújhat mellettük, buktával az élen... Sose fog bukta Killa szintet elérni, de az rtm sem fogja elérni az SCBP szintjét soha a qrva életben

2014. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!