Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért adta volna el magát a...

Miért adta volna el magát a Tankcsapda? Nagyon fáj, hogy szidják a bandát. Akár neten akár élőben hallok ilyeneket. Mi a baj velük? Én nem értem.

Figyelt kérdés

Amiket eddig olvastam ,hallottam:

1.Soproni alkohol mentes sör reklám.

A banda egy interjúban mondta ,hogy csak ahhoz adják az arcukat amit szeretnek illetve használnak például ugye a benzinkutaknál állnak meg (Mol) és most őszintén ha felajánlanák neked ,hogy fizetnének a sör ivásáért nem fogadnád el?

2.VIVA Comet.A jelen lévők többsége nem is tudta a számok címét se ,de ezt annyira én sem értettem tőlük ,de díjat átvenni miért bűn?

3.Béna újabb albumok/számok.Jó ez ízlés kérdése ,de 25 éve koptatják a színpadot ,szegény Laci is rendesen le van amortizálva ,de nekem azért tetszenek ezek is.

Körülbelül ennyire jártam utána ennek bocs ha hosszú lett.


2014. ápr. 1. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Divatzene már rég. A rádióban is nyomják a tinglitanglijukat. Hol van már a kis orosz lány!
2014. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Metallica is megy a rádióban.Attól ,h híresek még lehet valami jó.Mondjuk nekem is hiányzik a punk & roll
2014. ápr. 3. 06:48
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A Metallica is eladta magát.
2014. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
A híresség nem azt jelenti, hogy a rádióban szólsz.
2014. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet minden banda Prosectura
2014. ápr. 4. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Itt a válasz a sok okoskodó majomnak: http://www.youtube.com/watch?v=_Ta8dygSNHU
2014. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
"Laci vagyok, nem adtuk el magunkat és aki azt hiszi az egy patkány meg egy féreg." Ebből az effektekkel telenyomott, valószínűleg milliókba kerülő videóklipből is látszik, hogy ez van.
2014. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!