Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » VOLT fesztivál kemping?

VOLT fesztivál kemping?

Figyelt kérdés

A VOLT web oldalán, nem túl sok infót találtam... Feltételezem az egyész egy bekerített területen van.

Az ami engem érdekel, hogy hogy van megoldva a fesztivál területéről való kijárás, pl.napközben ki lehet e menni vásárolni a városba? Mennyi kaját/italt lehet bevinni? Mert voltam olyan fesztiválon, ahol csak 1x mehetsz be és ha kimész, már nem jöhetsz vissza, csak hogy ott a kemping nem a fesztivál körében volt, hanem máshol.



2014. ápr. 4. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni, de kaját és italt nem lehet bevinni. Megéri napi 1-2x kimenni és kajálni mert közel van a belváros.
2014. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kaja-piabevitel tisztán fent van az oldalon. Kereskedelmi mennyiségű kaját nem vihetsz be. Ergo ami neked egy-két napra elég, annyit.

Innivalót max 1.5 litert, kizárólag alkoholmenteset.

A fesztivál területéről bármikor kijöhetsz, és be is mehetsz oda, amennyiben van érvényes karszalagod.

2014. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érvényes karszalaggal (bérlettel) annyiszor hagyod el a fesztivál területét ahányszor akarod. Ennivalót és innivalót is vihetsz be, ahogy már az előttem is írták. Több kemping rész van a fesztivál területén, én a hátsót ajánlanám.
2014. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!