Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balaton Sound Vélemények?

Balaton Sound Vélemények?

Figyelt kérdés

kb hány évesek szoktak lenni? 17 évesen érdemes lenne menni?

Egy napra mennék csak amikor Wiz Khalifa jön szerintetek mennyi pénz kéne a jegyen kívül egy napra?

a piát esélytelen bevinni?

mit vigyek ami semmiféleképp sem maradhat ki a buliból?



2014. ápr. 5. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatalok szoktak lenni, főleg egyetemisták, huszonévesek ,de bőven vannak korodbeliek is. Kaja-pia esetleg ha visz valamelyik szeretett előadód pólót akkor annyi pénzt vigyél, de érdemes valahol a városban bekapni valamit, sokkal olcsóbb. Piát szerintem nem esélytelen, nekünk pl Volton csak megtapogatják a táskánkat ha egy napra megyünk, egy felesüveg simán bement volna két betét közé :D Persze nem a literes vodkát kell bevinni, de szerintem pár sör meg ilyenek (úgyse a részegség a cél, emlékezni akarsz ha már ennyit fizettél érte) beférnek. De lehet idén szigorítanak, vagy Soundon alapból belelesnek a táskába :)
2014. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 szer voltam piát lehet bevinni kicsit ügyeskedi kell vele...minden korosztály megtalálható amugy 16 tol 40-50éves korig is akár:D bár én huznák simán egy 20as korhatárt néha a fiatalok tuljátszák magukat:D
2014. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és partykellékek napszemcsik legyezök meg amti szeretsz ne hiányozzanakXDD:D:D bérletem már megvan az ideire is:D
2014. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaTk a napszemcsi semifélekép nem maradhat ki :DD
2014. ápr. 6. 14:56
 5/7 anonim válasza:
Martin garrix is lesz? :P
2014. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ha wiz khalifára mész akkor a fű sem maradhat le a kellékek közül :D
2014. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megy egy kis bogyó, ja és az óvszer se maradjon otthon ;)
2014. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!