Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül Martin Garrix vagy Avicii rajongók?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalakat,ahol a személyiségükről,pl.mi a kedvenc színe,filmje,megy egyéb érdekességeket olvashatok?Írni egyenlőre nem tudok nekik,mert nem tudok angolul,majd csak jövőre,hülyeséget meg nem akarok írni...Ti beszéltetek már esetleg Twitteren(vagy esetleg máshol) valamelyikőjükkel?Ha,igen,mit?

#kedvenc #rajongó #Avicii #Martin Garrix #Kedvenc DJ-k #van-e olyan itt?
2014. ápr. 7. 21:11
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Írnátok érdekességeket?
2014. ápr. 7. 21:14
 2/36 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én személy szerint mindkettőjüket szeretem de az örök kedvenc Martin, szóval utána szoktam keresgélni. A helyzet viszont az, hogy ugye elég fiatal tehát nem nagyon oszt meg semmit a magánéletéről vagy ilyesmi. Az ilyen alapinformációkkal mint például a sulija, stb.. gondolom képben vagy :)

Beszélgetés... Nem beszéltem vele, hiszen ha írnak neki akkor gondolom rengeteg üzenetet kap és nem valószínű hogy van ideje végig olvasni mindet/minden tweetre válaszolni. De az egyszer biztos hogy tényleg nagyon jó lenne... :D


Hát kétlem hogy túl sokat tudtam segíteni, de ha van valamilyen kérdésed nyugodtan írd és ha tudok válaszolni akkor szívesen segítek :)

2014. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy én meg úgy vagyok vele hogy régebben amikor még nem ismertem Garrixot,Avicii volt a kedvencem,Avicii megismerése után pár hétre ismertem Garrixot és ő is a kedvencem lett...De kezdek arra rájönni hogy Garrixot egyre jobban megszeretem,a személyiségét,a vidámságát meg mindent szeretek benne(persze nem ismerem személyesen,de láttam azért róla pár videót ahogy hülyülnek,meg ilyenek),de Aviciit nem követem annyira nyomon mint őt és szerintem Garrix Sokkal több és jobb zenéket csinál nála...Szóval szerintem ha Avicii pár hónapon/héten belül nem csinál valami jó kis ütős számot,akkor kegyetlen leszek és kihúzom a listámról XD Valahogy ha Garrix számait akárhányszor is meghallgatom,sosem unom meg,számomra ugyan olyan jók lesznek még 5 év múlva is,csak max azt csinálom hogy egy kis időre amikor már sokat hallgattam,félreteszem hogy utána újra ugyan olyan örömmel hallgassam mint az elején...Aviciinél pedig hiába volt rengeteg száma amit szerettem,valahogy pár hét után elmúlik a varázslat,nem tudom miért,de lehet hogy csak én vagyok ezzel így...Tudom ,kicsit hülyén fogalmaztam de most 50 felé van az agyam XD
2014. ápr. 11. 22:52
 4/36 A kérdező kommentje:
Ja,és lehet hogy furán hangzik,de most szabadidőmben Garrixokat fogok rajzolni amikor rajzolhatnékm van XD Tegnap kezdtem...Korábban még nem foglalkoztam emberek rajzolásával,mert nem is megy túl jól,de néhány Hardwell rajzból merítettem ötletet hogy miért ne?XD
2014. ápr. 11. 22:55
 5/36 A kérdező kommentje:

Hogy lehet valaki ilyen g**i ciki?Na jó,asszem megőrültem XD

[link]

[link]

[link]

Na meg a hülyeség sem hiányozhat:DD

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 12. 00:13
 6/36 anonim ***** válasza:

(első válaszoló vagyok)

Hát igen... Martinban elég sok minden van, ami meg tudja fogni az embert. De hát kamasz. :) Jellemző rá a vidámság, a rengeteg energia amit belead abba amit csinál, a sok hülyeség :) Kíváncsi lennék 1-2 poénjára xD És hát végső soron még helyes is. :$


Múltkor olvastam egy interjút és ebben kérdezték tőle hogy "What is the best piece of advice you have been given?" És erre azt válaszolta hogy: "The bigger you get, the more haters you get. Don't pay attention to them and do it for the people, who loves your music." Na ez is egy meg

2014. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Martinról tudok pár infót ha igaz (mert neten olvastam)

Szóval kedvenc:

-állat: oroszlán, ha állat lenne madár lenne de amúgy minden állatot szeret

-helye Amszterdamban: Club Air

-étel: pizza, steak, sushi

-város ahol járt: Los Angeles

-híres varázsló: Óz xD

-film: Mission Impossible

-szín: fekete

-Eminem szám.: Berzerk

-amit ő csinált zene: Set me free


Egyszer askon kérdeztem tőle és hát válaszolt, de beszélni nem hiszem hogy könnyű mert hát elég elfoglalt gondolom.. :)

Remélem segítettem :)

2014. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Kösziii!!!Igen,segítettél:D Egyébként azt a kedvenc állatosat ma újra megnéztem és ezt írta: "Favorite animal: I love lions, and if I could be an animal I’d love to be a bird or something, 'cause what I’d really want to do is fly and see the world from above. But I really don’t have one favorite animal. I like all animals."
2014. máj. 6. 18:13
 9/36 anonim ***** válasza:
:)igen, is ezt olvastam :D akkor valószínű hogy egy oldalon néztük :3
2014. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Te is követed facén mi?:D Mármint a személyes facéján
2014. máj. 6. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!