Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül Martin Garrix vagy Avicii rajongók?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalakat,ahol a személyiségükről,pl.mi a kedvenc színe,filmje,megy egyéb érdekességeket olvashatok?Írni egyenlőre nem tudok nekik,mert nem tudok angolul,majd csak jövőre,hülyeséget meg nem akarok írni...Ti beszéltetek már esetleg Twitteren(vagy esetleg máshol) valamelyikőjükkel?Ha,igen,mit?

#kedvenc #rajongó #Avicii #Martin Garrix #Kedvenc DJ-k #van-e olyan itt?
2014. ápr. 7. 21:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2014. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Avicii 2008-2009 környékén jó volt(a Bob Sinclar, Rapture, Drowing remixe, Snus, Refer stb...), most már csak populáris szarokat csinál a tinip*csáknak és van egy olyan sejtésem, hogy ti is azok vagytok, Martin Garrix meg az elektronikus zene justin bieberje, amit csinál az a fos bigroom az meg az elektronikus zene rákfenéje.
2014. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22/22 válaszóló neked fogalmad sincs a zenéről, attól mert nem vagy megelégedve az élettel ne mocskold az igazán nagy művészeket, semmit sem tudsz sem Martin Garrix-ról, sem pedig Avicci-ről! Sajnálod tőlük a sikert, vagy mi bajod van? Szeretnél te ilyen ,,fos, tinip*csáknak'' való zenéket csinálni. És avval hogy minket is annak nevezel csakis azt bizonygatod, hogy te mekkora paraszt vagy! :)
2014. szept. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
34%

Te fogyatékos vagy... Olyan sokat tudsz Avicii-ről, hogy még a nevét se tudod leírni.... egyébként valószínűleg olyan régóta követem Avicii munkásságát, hogy te még 10 éves se lehettél...Láttam még Laidback Luke fórumába írni 2008 környékén amikor még sehol se volt a sikertől, szóval tényleg nem tudok semmit róla, te meg mindent, mert a Hey Brother-t kívülről fújod... úristen...Nem voltam irigy sose a sikereire, csak belátom, hogy most már egy populáris előadó lett mind David Guetta, hogy több buta tinip.csa (mint te) kattintson rá. :) ha Justin Bieberre azt mondom, hogy fos, akkor irigy vagyok rá, hogy nem tudok úgy énekelni mint ő? Hogy lehet valakinek ilyen fogyatékos logikája? De szánalmas vagy istenem....

Vicces vagy, hogy azt hiszed, hogy értesz az elektronikus zenéhez, mert ismered a világ 2 legpopulárisabb EDM arcát akit szarrá játszanak a rádiók. :) Egyébként biztos nem tudok semmit az elektronikus zenéről, de szerintem amikor te még pelenkába szartál mi már cd-n cserélgettük a cubase sx 2.0 verzióját (zeneszerkesztő) meg a "Tiesto in concert" felvételeket.


Amúgy meg tanulj meg írni, mert olyan csapzottan írsz, hogy kínszenvedés olvasni, lehetsz kb. 14 éves, biztos van már nyelvtan órátok.

2014. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:

"igazán nagy művészek"

Na ez kicsapta nálam a biztosítékot. :D Művész volt Munkácsy vagy Bach, de nem ez a 2 tejfölös szájú FL Studio huszár :D Egyébként egy celebnek sincs ask.fm-je, mind kamu, de azért csak írogass annak a valószínűleg valami 30+os 100+kilós egyénnek :D

2014. szept. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Gondolom ti azon parasztok közé tartoztok,akik csak mások eltaposásában,fikázásában látják örömüket (mert ugye biztosan jobbat tudtok produkálni) és direkt rákattintanak a videóra hogy dislike-olhassák,majd fél óráig örülnek a fejüknek...Egy másik opció pedig,hogy meghallottad a rádióban az Animalst és onnantól kezdve aztgondoltad,hogy ismered őt,de tisztában sem vagy azzal,hogy milyen nevekkel dolgozik ennyi idős létére,akik gondolom nem olyan halláskárisultak és nem ragadtak le a 90-es éveknél,el tudják fogadni az ú.
2014. szept. 15. 22:10
 27/36 A kérdező kommentje:
* az újat
2014. szept. 15. 22:12
 28/36 anonim ***** válasza:
79%

Ti most tényleg ilyen retardáltak vagytok, vagy csak trollkodtok? Hány évesek vagytok? 12? Ti még sehol se voltatok, amikor én már elektronikus zenét hallgattam, és sehol se lesztek, amikor én még mindig elektronikus zenét fogok hallgatni, mert már valami más lesz a divat ami után mentek. Szóval nyugi, tisztában vagyok ezzel a műfajjal, annyira amennyire te soha a büdös életben nem leszel.


Halláskárosultak meg ti vagytok, csak a botfülű nyomorékok nem hallják már, hogy a spinnin recordson kiadott zenék 90%-a ugyan az a bigroom szar.


És mér megint ez a fogyatékos logika. Miért akarnék én bárkit eltaposni, mert negatív kritikám van felé? Mindenkit imádni kell a világba? Menjetek már a p.csába, komolyan IQ teszthez kéne kötni az internetfelhasználást, hogy ilyen buta tinip.csák ne okoskodhassanak.

2014. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Lehet hogy mi sehol se vagyunk,de nyelvtan órán biztos!;) Nem azzal van a baj,hogy nem szeretsz mindenkit a világban,de attól még nem kell leszólni,amit más szeret.Kit érdekel hogy mióta hallgatod?Mi ezt szeretjükés kész!Nem is értem,miért kell leállni vitatkozni,ha meglátok egy olyan kérdést,ami 1D-vel vagy hasonlóval kapcsolatos,továbblépek és kész...
2014. szept. 19. 19:30
 30/36 anonim ***** válasza:
49%
Na figyelj ide! Mit vágsz fel állandóan azzal hogy te már milyen régóta hallgatod az elektronikus zenéket, kit érdekel? Olyan nagyra vagy magaddal, elhiszem hogy értesz ehhez a műfajhoz, de attól ez még nem jogosít fel arra, hogy mocskoljad a másikat, hogy az milyen halláskárosult, fogyatékos logikájú tini p*csa, az ilyen hozzáállás, mint ami a részedről megmutatkozott, szánalmás. Honnan veszed hogy pelenkás voltam akkor amikor te elektronikus zenéket hallgattál? Az ég világán semmit nem tudsz rólam s soha nem is fogsz semmit se tudni. Beszélsz itt te a műveltségről, meg a helyesírásról hol ott pont te vagy a retardált, hiszen nem tudod elfogadni mások véleményét, mi van azzal ha valakinek tetszenek Martin Garrix vagy Avicii zenéi? S akkor ha már itt tartunk magyarázd már el nekem légyszíves hogy az a 368 590 259 ember is halláskárosult akik mind Martin zenéit hallgatják? És most már ott tartunk hogy a Spinnin Records által kiadott zenéket is mocskolod... biztos jobban értesz hozzájuk, mint az a lemezkiadó, de akárhogy is fogadd el hogy manapság ez a kelendő. Próbálj meg fejlődni a korral, úgy hogy közben TARTSD TISZTELETBEN MÁSOK VÉLEMÉNYÉT. És még valami, ha nem vetted volna észre akkor ez a rajongói oldal, ahova olyan kommenteket várnak, amelyek pozitívak, nem arra volt kíváncsi a kérdező, hogy ki tudja jobban lehordani a Martin és Avicii zenéit.
2014. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!