Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A One Direction- Story Of My...

A One Direction- Story Of My Life hogy a fennébe tudják végig hallgatni a tinilányok?

Figyelt kérdés
Semmi dallama nincsen, mindegyik csak nyávog egyszerűen nem értem. Van egy kicsi hangjuk de nem kiemelkedő. Mindegyiknek olyan nyávogos hangja van főleg élőben, mert a studióban feljavítják a hangjukat. Meghallgatam az egészet és olyan volt mintha ketté fürészelték volna a fülemet. BORZALMAS. Egyszerűen komolyan mondom nem értem mi olyan nagy szám bennük. Egyedül a kinézetük valamenyire jó de az sem igazán olyan kisfiúsak. Hova fajul a világ. A Foo Fighters egészbe lenyeli ezeket a divatmajmokat. Nagyobbak mint a Beatles? Jézusom hol vannak ezek a The Beatles-höz képest? Még csak a nyomukba se érnek. Én rocker vagyok de szerintem ez a 1d egy kalap szar, semmi kiemelkedőt nem alkottak. Beszéltem egy kislányal az iskolában egy 13 éves és azt mondta a Beatles, Nirvana, Foo nagyon szar a 1d sokkal jobb. Erre én meg mit akarsz te kislány ezek az együttesek már akkor felléptek és koncerteztek amikor a kis 1d tagjai még csak megse születtek.
2014. ápr. 8. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2014. ápr. 8. 14:38
 2/4 Enesen89 válasza:
Hat en igazából azt sem tudom kik azok :D csak a facebookon láttam néhányszor a nevüket es a googleban láttam h egy fiú csapat na ez nekem bőven elég :D
2014. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem te vagy a célcsoport, így feleslegesen foglalkozol vele. Nem kell sem megérteni, sem elfogadni, sem szeretni őket vagy mást; csak megpróbálni tisztelni hogy más őket is szeretheti.


Nem egyformák az emberek, 21 évesen fiúként tényleg semmi közöd ahhoz hogy 13 évesen a lányok mit szeretnek, csak te annyira beszűkülten gondolkodsz hogy az elégít ki ha naponta legalább 1 kérdésben valakit oltogathatsz.

2014. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én utálom az One Directiont mint a sz_rt,szal nem mindenki a b_zikat szereti:DDD
2014. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!