Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itthon félek hangfalon zenét...

Itthon félek hangfalon zenét hallgatni mert más is hallja körülöttem, de a fejhallgató vezetéke véges?

Figyelt kérdés
Igen, a fejhallgató vezetéke véges azt a kérdőjelet érdekes helyre raktam. Mást lehet hogy zavarná ha zenét hallgatnék hangfalon, és így félek de a fejhallgató vezetéke miatt nem tudok szabadon mozogni a szobámban (pakolni, rendet rakni, vagy csak ki takarítani)
2014. márc. 2. 20:41
 1/3 titán1234 ***** válasza:
vezeték nélküli fej hallgatót tudom ajánlani vagy telefon mp3 mp4 ....
2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire hallatszik át, kit mennyire zavar és te is mennyire igényeled a hangerőt, alapvetően befolyásol mindent!


-Érdemes először a hangdobozos hallgatással próbálkozni és olyan kompromisszumot próbálni kötni, ami mindenkinek jó. Talán magad is meglepődsz, hogy mennyire, vagy mennyire nem hallatszik ki/át a zene, nagyon függ az épülettől. Javaslom, állíts be egy kellemes szobahangerőt, majd csukd be az ajtót és járd körbe a lakást, hogy hol mi hallatszik belőle. (pl fél méteres vegyes falú családi házban a padlásszobában elég tisztességes hangerő még nem különösebben zavaró másik szobában, míg panelben óvatosan kell bánni a hangerővel és én is pl. 0,2 wattal hallgatom...)


-Létezik vezeték nélküli füles, ha emberi áron veszed, akkor azért korlátozott a hangminősége.


-Próbálkozhatsz hordozható lejátszóval és normál fülessel is.

2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Marics István válasza:
vegyél kivehető kébeleset és akkor nem pioneer HDJ 500 például eléggé jó 25 ezer ft,de megéri :)
2014. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!