Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az baj, ha valaki 16 éves fiú...

Az baj, ha valaki 16 éves fiú létére jazz, rock és blues zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Hozzátenném, hogy szeretem a countryt, folklore-t, soul-t, musicaleket is. Viszont teljes mértékben elhatárolódom a mai popborzalmaktól, a gépzenétől, a tehetségkutatóktól és mindentől ami trendi.

Sokak véleménye szerint a sátánnal cimborálok. De miért sátánista például a magyar Hobo vagy a külföldi Rolling Stones, Doors.

Azt is sokan a szememre vetették, miért nem iszom, ha ezeket a zenéket hallgatom. Pedig bizony nem iszom, nem dohányzom, nem fogyasztok drogokat.

Szerintetek elképzelhető egy hasonló habitusú lány is vagy a rockzene és a föntebb felsorolt műfajok köthetőek a káros szenvedélyekhez? Várom válaszaitokat.


2014. ápr. 13. 01:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen én klasszikus rockot és progresszívet is hallgatok a csomó más blues, glam, hard, komoly zene meg egyebek mellett. Jelentem nem dohányzom, és nem vagyok alkoholista. Csak bulikban szoktam inni(ami kb. félévente 2 szer van) és akkor dohányzom, ha részeg vagyok, ami eddig kétszer fordul elő életemben és nem vagyok büszke rá. 19/lány
2015. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!