Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak aki szeretik a Bring...

Vannak aki szeretik a Bring Me The Horizon-t. és hasonló zenekarokat? (meg egyébként a deathcore/metalcore műfajt)

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy az ilyen srácok kevésbé tömörülnek közösségbe már. Arra gondoltam, egy minitársaságot összehozok, akár facebook profil szintjén is ha van rá igény. Közös talik, dumálások, (ivászat :D) Ha, vagy hajnalig buli, nevetés... akár rögtönzött helyeken... Bárki írhat aki szereti a fentebbi műfajt... szeret bulizni, emberekkel ismerkedni (fiúk lányok.. tizen-huszonévesek egyaránt)

2014. ápr. 15. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia! hova valósi vagy? 18/L
2014. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vidéki, Pesttől nem messze.(Bejárok a városba).:)
2014. ápr. 16. 18:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Kár, pedig jól hangzott :)

16/L

Debrecen

2014. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy feltétlenül könnyű de akinek a távolság rendben van, netán még pesti is, az bátran írjon. :)
2014. ápr. 19. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, de szerintem nincs elég ember a megvalósulásához.

szinten deb.:)

2014. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy tömeget akarok kreálni . Kezdetnek pár ember is elég :). aztán meglátjuk bővül-e megmarad-e az a pár..
2014. ápr. 29. 23:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Hétvégente pesti vagyok, a Bring Me The Horizonra most találtam rá nemrég és azóta folyton őket hallgatom :)

Viszont nem tudom, mennyire lennék egy ilyen társaságba való. majdnem 20 vagyok már és általában, amikor az emberek meghallják, hogy ilyesmi zenéket hallgatok, elcsodálkoznak, hogy ők azt hitték, hogy én a klasszikus zenét, meg blues stb szeretek biztos, olyan kis visszafogott vagyok :)

A vonaton épp a Shadow Moses-t hallgattam, amikor kicsúszott a füllhalgatóm a mobilból és elkezdett hangosan szólni...hát elég furán néztek az emberek :)

2014. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én szolnoki vagyok de hetente járok Pestre 16/f nálam Asking,Bring me,Motionless,Escape The Fate,Parkway,Suicide,Chelsea és még sorolhatnám tehát én szívesen benne vagyok:)
2014. jún. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Írtam privátot :)
2014. jún. 6. 02:32
 10/14 anonim ***** válasza:
hogy megy a dolog?
2014. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!