Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak aki szeretik a Bring...

Vannak aki szeretik a Bring Me The Horizon-t. és hasonló zenekarokat? (meg egyébként a deathcore/metalcore műfajt)

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy az ilyen srácok kevésbé tömörülnek közösségbe már. Arra gondoltam, egy minitársaságot összehozok, akár facebook profil szintjén is ha van rá igény. Közös talik, dumálások, (ivászat :D) Ha, vagy hajnalig buli, nevetés... akár rögtönzött helyeken... Bárki írhat aki szereti a fentebbi műfajt... szeret bulizni, emberekkel ismerkedni (fiúk lányok.. tizen-huszonévesek egyaránt)

2014. ápr. 15. 18:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
Imàdom a BMTH-t és a hasonlò bandàkat:DSokan furcsàljàk mert làny vagyok:DDViszont miskolci:/
2014. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Lorna Shore

Erra

Eths

Suicide Silence

Infected Rain

Any Given Day

Jinjer

Abnormality

Bullet for My Valentine

Bleesthefall

Chelsea Grin

Of Mice and Man

The Unguided

Carnifex

Cannibal Corpse

Cattle of Decomposition

Hopes Die Last

Attack! Attack!

The Acacia Strain

Molotov Solution

Motionless in White

MyGrain

Sworn in

Marry Me in Vegas

Dehydrated

Make Them Suffer

Suffocate

Science of Sleep

While She Sleeps

Save

Sleeping With Sirens

Most ennyi jutott eszembe. :)

Jól jönnének ilyen stílusú barátok, de sajna az az érzésem, hogy soha nem fogunk találkozni.. :/

2015. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

I'm BMTH fanatikus *-*

13/L

2015. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Cannibal Corpse és a "Cattle of Decomposition" (ami amúgy "Cattle Decapitation") nem deathcore, illetve metalcore zenekarok.


Példákat meg már soroltak előttem is.

2019. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!