Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet Délpesten (XX. -ik...

Hol lehet Délpesten (XX. -ik ker. ) vagy közelében gitárhoz egyetlen egy darab bund-ot venni?

Figyelt kérdés
Csak egy darab bund-ra lenne szükségem. Készleteket láttam, de az egész gitár nem ér annyit, hogy bevásároljak egy készlettel.

2014. ápr. 15. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehol.
2014. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy darabot nem szoktak árulni.

Vehetsz készletben darabolva vagy szálat.

(Pl. az Oroszlánbarlangban).


De szerintem ha bemégy a Vintage'52-be vagy esetleg más hangszerészhez és nagyon szépen megkéred, ad egyet.

2014. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"De szerintem ha bemégy a Vintage'52-be vagy esetleg más hangszerészhez és nagyon szépen megkéred, ad egyet."

Nem vagyok biztos benne, ők is készletben veszik és csak komplett bundozást csinálnak.

2014. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában szokott maradni egy-két darab néha.

Ha szálból vágják és hajlítják, biztosan, és ha már daraboltat vesznek készletben, akkor is, hiszen 21, 22, stb. bundos nyakakhoz nem mindig kell mindent felhasználni...

Egy próbát megér.

2014. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, az Ororszlánbarlangban tuti, hogy vágnak le kis darabot is, egyszer emlékszem, hogy én is vettem náluk, mert kellett valami gyors kísérlethez (nullbund).
2014. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem készletben veszik. Én 2láb hosszú tekercsben szoktam venni. 2 gitárnyit kiad és marad is egy kevés. Szrintem megpróbálhatja hangszerésznél.
2014. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!