Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

"Ja, hogy neked jobban be jött még a régi zene

Hát akko te takony

Itt van a fukkom tedd be a makkom "

ezt Gaben énekli a Beerseewalkból a mutatom a fukkot c. zenében...ez csak szerintem volt durva a hallgatóságnak?ti mit szóltok hozzá?



2014. ápr. 16. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
van aki ezt kedveli, hagyd rá
2014. ápr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ráhagyom persze ő tudja mit rappel,de én a régi számaikat a mai napig szeretem,ez azért kicsit mellbevágott :/
2014. ápr. 16. 02:19
 3/5 anonim válasza:
Nagy kalap sz*r. Elnézést a kifejezésmódért. De régen sokkal jobb zenék voltam mint ma. Nem volt ennyi sok fiatal 'repper' akik nem is értettek a zenéhez mégis nyomatták a semmit.Persze napjainkban is akad egy két jó zenész,banda mint pl. Nickleback,Avange Sevenfold. De Metallica,Jean Janet,AC DC, Edda,Republic,Nirvana és a többi örökkedvenc maradnak a királyok.Nincs mese,egyre csak fajul a zeneivilág a rossz felé. Nekem ez a véleményem és nem 40 éves vagyok,hanem 16 és lány.
2014. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok.

Nem bántani akarom azokat akik az olyan műfajt kedvelik,semmi bajom azokkal az emberekkel,a zene nem tetszik amit hallgatnak. :D Csak hogy ne essünk tévedésbe..

Amúgy elirtam : Avanged Sevenfold.

2014. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a Beerseet és amit csinálnak .Szerintem nem volt durva.Így jött ki a rím.Nem mindig lehet olyat írni ami mindenkinek tetszik es még rímel is.
2014. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!