Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a gitárról?

Juvefan97 kérdése:

Mit gondoltok erről a gitárról?

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is köszönöm!

[link]


2014. márc. 8. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz, bár én személy szerint nem igazán kedvelem a Vorson gitárokat. Tanuláshoz (és gondolom ahhoz kell) jó, főleg, hogy csomagban van hozzá minden, ami kell.

De ha rám hallgatsz, rászánsz egy kicsit többet, és használtan keresel egy Cort gitárt, és valami olcsóbb Peavey, vagy Marshall erősítőt.

Az új gitárokat be kell állítani (amihez nem biztos, hogy értesz, ha most kezdesz tanulni), és még akkor sem biztos, hogy a Vorson tökéletes lesz. Nekem volt (egy EDG-40), és folyamatosan elhangolódott, bármit csináltam, és ez akkor is idegesítő, ha csak most kezded a gitározást.

2014. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sándorjános ***** válasza:
Egész olcsó, a minőségről nem sokat tudok, de egy gitár + erősítő együtt kb. 40.000 minimum, ahhoz pedig nem jár húrkészlet, heveder, kulcs, pengető, kábel, szóval szerintem egy praktikus, bár nem mindenképpen a legminőségibb döntés (mivel ár függvényében a minőség is változik álatalában, vagy jó esetben).
2014. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 8. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!