Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az itt látható quickstepet...

Babóca14 kérdése:

Az itt látható quickstepet milyen zenére táncolják?

Figyelt kérdés

itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=7M4SM2DZhzA

nagyon fontos lenne köszönöm:)



2014. ápr. 17. 10:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
2014. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, de nem egészen erre gondoltam, mert az enyémben egy nő énekel ... nekem ez a verzió kéne:(
2014. máj. 7. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Alma Cogan - Twenty Tiny Fingers

https://www.youtube.com/watch?v=4KgOiN8S4s0

2014. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm:) ha tudsz még bármilyen társastánc zenét linkelnéd?

standard: angolkeringő, bécsi keringő, slowfox, quickstep, tangó

latin: samba, cha-cha, rumba, paso, jive, salsa

előre is köszi:)

2014. máj. 13. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Pffff... aranyos vagy, leírod a tíztáncot, meg a salsát. SOK ezekhez való zene van, kicsit sokat kérsz most. :)

Ha jársz tánciskolába, biztosan tudnak segíteni gyakorlózenét szerezni. Az első ilyen zenéimet én is így szereztem.

De ha ezeket a kulcsszavakat bedobod youtube-ra, esetleg mögé téve, hogy "zene" vagy "music", akkor több, mint valószínű, hogy olyan zenéket fog kidobni, ami neked kell.

2014. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy már mindent kipróbáltam, már komplett listáim is vannak,mivel táncolok... csak unom a zenéket és gondoltam tudnál újat mondani... valószínűleg a legtöbb zene, amit írtál volna már megvan ,de hátha lett volna kivétel:)
2014. máj. 15. 17:54
 7/11 A kérdező kommentje:

a youtube-on fel vagyok iratkozva a "standardbeppe" nevű felhasználóra,+ a DJ Ice-ot is rendszeresen látogatom:)

használom a ballroomdancers.com-ot és a Táncláz honlapján is szoktam zenét keresni... meg persze a tanáraimtól is szoktam kérni, meg az edzőtársaimmal is szoktunk linkeket cserélni:)

legalább csak párat írjál...

2014. máj. 15. 18:04
 8/11 A kérdező kommentje:

a sulimban megkértek, hogy tanítsak nálam kisebbeket táncolni, már bő egy hónapja megy is a dolog órarenbe beépítve ezért van egy pár óra amiről legáisan lóghatok...:)

már a kisdiákjaim is unják a zenéket pedig van egy pár...

2014. máj. 15. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem sok újat tudok mondani, pár esküvős keringő koreo zenére volna max. tippem. Én pont azért nem táncolok ezekre, mert nagyon ritka, hogy manapság ilyen zenék készüljenek, a retróhoz meg ritkán van kedvem. Szerencsére létezik modern társastánc, ami mai zenékre táncolható, én azt táncolok.
2014. máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

én is a mostani slágerekre táncolok remixes változatban, de

néha-néha becsúszik egysmás

2014. máj. 16. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!