Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hallgat valaki gépzenét?...

Miért hallgat valaki gépzenét? (house, techno, drum and bass, rave, acid techno, etc) És miért nem hallgat?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni mi az, ami megfogja ebben az embereket, ezért tettem ki a kérdést. Érvek mellette, ellene.
2014. ápr. 21. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a pörgősebbeket szeretem, azért mert (meglepő) felpörget...amúgy ezekben is sokban énekelnek, és én érzéseket fűzök hozzá, olyan szabadság feeling meg mindenre képes vagyok érzést vált ki az igazán jó és akkor még a szőr is feláll a hátamon. De nem csak "gépzenét" szeretek.
2014. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
mért szereti valaki a romantikus filmeket? én utálom, hogy lehet valakinek a kedvenc színe sárga? valami borzasztó, mért szereti néhány lány a rövid a hajat? nem tudom, de elég borzalmas, és most jönne a te felesleges kérdésed, mindenkinek más az ízlése kész, én pl utálom azokat a zenéket amelyikben énekelnek, ha bekapcsolom a rádiót egyszerűen a hányinger jön rám
2014. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésem nem felesleges. Egész egyszerűen nehezen bírom megérteni, miért hallgatja valaki ezeket a monoton dolgokat, amiben ha már Csehov használta a drámaiatlan dráma kifejezést, akkor engedtessék meg, hogy használjam a zeneietlen zene kifejezést is. Ilyet bárki tud csinálni csak gép kell hozzá, meg na jó ritmusérzék valami. De ha tíz percig ugyanaz a dal megy az már idegesítő. Kicsit úgy érzem, mintha konzervemberek lennénk egy technokrata társadalomban.
2014. ápr. 21. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
akkor mindenki tud mindenféle zenét csinálni, csak jól kell tudni énekelni, vagy jó ritmusérzék kell, meg egy egy mikrofon aztán kész, ha azt nézzük akkor egy elektronikus zenét nehezebb megcsinálni mint pl egy énekesnek a zenéjét, mert egy énekesnek csak annyi dolga van hogy a mikrofonba felénekli azt a szöveget amit írtak neki aztán mehet dolgára, kész a zene, a producerek meg több órákat/ napokat dolgoznak egy zenén mire kinéz valahogy
2014. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

"bárki tud csinálni csak gép kell hozzá, meg na jó ritmusérzék valami"

megnézném mit kezdenél te azzal a programmal amivel csinálják a "konzerv" zenéket

2014. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező csinálj nekem egy jó konzerv hardcore-t vagy éppen egy schranz-t, de legyen egy lazább hard techno ha a schranz nem menne. Köszi szépen :)
2014. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Egy énekesnőnek kevesebbet kell készülnie? Számos jazz zenész ismerősöm van, aki szinte egész nap próbál koncertek előtt. Az élőzenét soha semmi nem pótolhatja, mert érzelmeket fejez ki. Erre kíváncsi vagyok mikor képes az általatok oly nagyra becsült gépzene. Nem mellesleg hogyan képesek élvezni ezt a zenét? Csak alkohol és könnyű vagy keményebb drogok hatása alatt.
2014. ápr. 21. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
nem vagyunk egyformák fogd már fel! valaki ezt szereti valaki azt, én is sok mindent utálok de nem dörgölöm mindenki orra alá! én is feltehetném azt a kérdést hogy hogy lehet szeretni a jazz-t? hogy tudja valaki élvezni? de leszarom mert értelmes választ úgysem kapnék rá, na mind1 a véleménynyílvánításhoz mindenkinek van joga csak sokszor nincs sok értelme
2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Attól még, hogy neked nem tetszik valami, vagy nem érted meg, még lehet jó és élvezetes mások számára.

Az előbbi válaszolóknak meg igazuk van, tényleg rengeteg munka kell egy jó elektronikus zene elkészítéséhez, nem csak ritmusérzék.

Egyébként meg sok elektronikus zenében is van vocal.

2014. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elektronikus zene és gépzene között hatalmas különbség van. Elektronikus zene például Jean Michael Jarre, gépzene viszont Brooklyn Bounce vagy mit tudom én még kik. Természetesen azt megértem, hogy ez egyfajta ízlésvilág, viszont továbbra is azt gondolom, hogy drog nélkül nem élvezhető. Talán senki nincs olyan, aki ezt a zenét hallgatja és valamilyen drogot ne használna.
2014. máj. 3. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!