Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Manapság miért lett menő a...

Manapság miért lett menő a Nirvana?

Figyelt kérdés
Régóta szeretem őket, de nem értem.. Mi változott meg, hogy az emberek így megszerették őket?

2014. ápr. 22. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnt fel, hogy többen megszerették volna. Akik régen is szerették azok most is. Akik régen nem bírták azok most sem bírják.
2014. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szerintem is divat, bár az emberek 90%, köztük én is, az énekesen kívül a többiek nevét nem is tudja. Mondjuk én nem is hallgatom.
2014. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert divatba jött rockernek lenni, szerencsétlen kurtből meg egy akkora isteni ikont csináltak ami erős túlzás...
2014. ápr. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
2. vagyok. Szerintem is eltúlozzák, mikor olyanokkal említik egy lapon, mint pl. Janis Joplin meg Hendrix. Mind 27 évesen haltak meg, de akkor ha én kinyírom magam 27 évesen, a képességeim nem változnak. A Manic Street Preachers gitárosa, Richey edwards eltűnt 27 éves kora körül. Mégsem tették istenné. Ezzel nem mondom, hogy Kurt Cobain rossz lenne, csak hogy eltúlozzák.
2014. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ismerik a Smells like teen spirit akárhányszáz remix változatát mint magát az együttest.
2014. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. nagyon igazad van.És pont ez a bajom. Nem ismerik őket, de felveszik a pólójukat. Kurt Cobaint meg istenítik..
2014. ápr. 24. 12:06
 7/9 anonim válasza:
75%

Mindig is népszerű volt. A grunge hirtelen felfutása, majd hanyatlása is írható a Nirvana számlájára, amellett hogy a sílus is maga önpusztító.

Kurt halott: https://www.youtube.com/watch?v=bTvn_e-FLkg

2014. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kurt67 válasza:
100%
A remix a hibás a r*hadt remix mely a nirvana legjobb dalait meg fogta és sz*r kupacokat csináltak.Meg az is hogy divatból mindenki emlegeti Kurt őt pedig senki se ismeri wikipedia nélkül. nekem volt szerencsém élőbe találkoznom vele amikor Magyarországon voltak . De vissza térve a divat sok embert akin meg láttam a nirvana pólót meg kérdeztem hogy tudják e mi ez erre ők mindent el mondtak pl hogy a kedvenc együttesük a kedvencük tőlük a girl és nem az about a girl vagy where did you sleep last night (my girl ) hanem az a sz*r remix más számot nem is ismertek :X ja 2. te ha 27 évesen meg halnál azért nem érdekelne semmit mert te kurv*ra nem is csináltál semmit amire lehetne emlékezni vagy hiányolni ahogy azt a srácot se aki eltűnt . egyébként ha így nézzük nem lett menő csak a tudatlan robot akik azt se tudják mi az anarchia vagy Kurt azt hiszik menők lesznek tőle hogy hordják és remixet hallgatják.
2014. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem a legjobb baratnom jatszott "rockeresdit" es neha megemlitette a nirvanat, aztan egyik nap meghallgattam a Smells Like-ot es aztan nekem ott vegem lett. Annyira megszerettem oket, Kurtot, a stilust, a grungeot, a zenet, hogy azota is azt hallgatom, az osszes cd-t felvasaroltam, stilust valtottam oltozkodesben is.
2014. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!