Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ideje már énekelek és...

Egy ideje már énekelek és gitározom. Nem nagyképűség, de jó hangom van, viszont emberek előtt nem tudok énekelni, annyira lámpalázas vagyok. Mit tanácsoltok, hogy álljak ki a közönség elé, hogy ne remegjek mint a kocsonya?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék,hogy egyedül merek,nyilván,de amikor emberek előtt kell,egyszerüen beremegek,stresszelek mint atom!Pedig már rengetegen kérték,hogy játszak nekik.Őszintén szólva,akkor merek ha van bennem egy kis alkohol,és akkor rengetegen!mondják hogy nagyon jo hangom van,meg állandóan azzal jönnek hogy miért nem megyek tehetségkutató versenyre meg ilyenek.De igazuk van!!!de nem támaszkodhatok mindig az alkoholra.Az önbizalmam egy NULLA!Jó mondjuk ennek is oka van sokak szerint(ami a csládi hátteret illeti)de erről nem akarok beszélni mert elhányom magam.És szeretnék is tehetségkutatóban menni,szerecsét próbálni,de ennyi önbizalommal még sokszor az utcára sem merek kimenni.Na jo ez egy kicsit tulzás volt.Szeretném a tehetségemet kamatoztatni,ugymond és nem akarok elveszni sem!SEGÍTSÉG!!!!!
2009. dec. 22. 23:53
 2/6 A kérdező kommentje:
Utoljára még annyit,hogy olyan de olyan durva szinten stresszelek,hogy már majdnem megilyedek,mert majd kiesik a szivem.Lehet hogy kinevettek,de nem érdekel,sajna ilyen is van,és remélem jó kategoriába irtam a kérdést.Tényleg ezzel a "jó hangom van"dologgal nem nagyképűsködni akarok,ne essék félreértés.Azt mondják ezzel a fellépéses dologgal,hogy minden felfogás kérdése,de nem tudom átb'szni magamat.Á már nem is tudom hogy mit gondoljak.
2009. dec. 23. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én az önbizalomhiány ellen tudok valamit, bár nem biztos hogy beválik. írd föl egy cetlire külön-külön a jó és rossz tulajdonságaidat. a rossz tulajdonságoknál gondold végig, hogy tudsz azokon változtatni, a jókat meg tedd ki a szobád falára és minden nap nézz rá: te igenis jó vagy ezekben a dolgokban. pl.: nagyon jó hangod :)

Meg az is segít az önbizalomhiánynál, hogy csinálsz videókat amin énekelsz, és fölrakod a youtube-ra. Hidd el, sok dícséretet kapsz majd, több híresség is volt, aki így indult el.

2009. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg van valami felvételed?
2009. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 évet foglalkoztam énekléssel és zenével, szóval meglehetősen hallom, ha jó valakinek a hangja. Meg azt is, ha hamis. Most már érdekel ez a "de jó hang".
2009. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thurston ***** válasza:
60%

Szerintem a kérdésnek semmi köze nincs, ahhoz, hogy mennyire jó a hangja, tehát az utolsó két válasznak nem sok értelmét láttam...


Egy kis segítség:

Én úgy küzdöttem le ezt a problémát, hogy kisebb társaságok előtt (barátaim) kezdtem el énekelni, egyre gyakrabban, egyre bátrabban. És ma már egy nagyobb színpad sem jelent problémát. A lényeg, hogy zsép fokozatosan oldódj fel.

2009. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!