Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most regisztráltam a tumblr-re...

Most regisztráltam a tumblr-re. Miket tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Igazából azt hiszem, hogy tudom mire való. Vagyis lehet 'reblogolni' egymás képeit, de sajátot is lehet feltölteni, egyszóval mindenfélét posztolni, akár gondolatokat is, melyeket mások ugyancsak posztolhatnak reblog címszóval. Még vmi amit hozzáfűznétek? Esetleg tanácsok, hogy mit illik/nem illik? Pl. gondolom nem tanácsos senkinek se nagyon sok képét reblogolni. Vagy ha vkinek reblogolom a képét, az semmiképp se lopás, nem? Hisz ezrét van az egész, tehát örül neki. Mint ha követem, az is csak jó.


Köszi a segítséget!:)


2011. aug. 19. 21:17
 1/2 anonim válasza:

Hát tudsz zenéket is kirakni, videókat TeCső-ről, írogathatsz dolgokat. tulajdonképpen bármit :D

Nem illik mondjuk konkrétan mindenét reblogolni.. mármint, hogy csak abból álljon a blogod, mint másé. akkor inkább linkeld ki az övét :D egyszerűbb :D

Hát így nagyon más ötletem nincs, de ilyenek :)

amúgy mi a tumblr-öd címe? :)

2011. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

lemonade-cocktails.tumblr.com

és köszi a választ:)

2011. nov. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!