Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legjobb magyar rapper (ek)?

Legjobb magyar rapper (ek)?

Figyelt kérdés
Írhattok többet is meg kevesebbet is. Meg egyet is. Csak a lényeg az, hogy indokoljatok, miért őt tartjátok a legjobbnak.

#hip-hop #rapper #ittartavilág
2014. ápr. 24. 16:28
 1/2 anonim válasza:

Tkyd-et nagyon szeretem de nem tudom azt mondani hogy a legjobb vagy, hogy a kedvencem mert nem tudok dönteni annyi jó cucc van a piacon:3 De azért őt mondom, mert amit ő ír abban értelem és érzelem van, ami szerintem fontos hogy zenében megtalálható legyen.:)

De hogy éppen mikor kit hallgatok gyakrabban az a kedvemtől időszakomtól függ szeretem még a mocskos márkát siskát Busa Pista bácsit:D Akkezdet phiai is közel állnak a szívemhez Deego hangjától egynesen elélvezek..:3 :DD Dsp Eckü és jut eszembe a HÍRWEVŐK!! sub bass monster klasszikus.:D de sokan mások is vannak még csak most hirtelenjében ennyi jutott az eszembe.:D

https://www.youtube.com/watch?v=T_f-DPn-c3Y ezt nézd meg még ezt csak ajánlani tudom:))

2014. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem is értem, hogy hogyan lehet bármiféle versengés MO-n ebben a műfajban

de ha már Mr. Busta-t meg Essemm-et hallgatnak a népek, nem várok többet


hát még szép, hogy az Akkezdet Phiai a legjobbak MO-n

és ha bárki elolvassa a szövegeiket, ugyanezen a véleményen lesznek, garantálom

2014. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!