Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jetaudio programban hol tudom...

Jetaudio programban hol tudom "felgyorsítani" a zenét? Ha nem lehet milyen programokban lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Olyan zene kellene mint amiket Nightcore szokott készíteni. Sok mindennel próbálkoztam de nem jöttem rá.

Ha a progiban alap nem lehet (röhögőgörcsöt kapnékXDD)akkor leírnátok milyen progiban lehet és,hogy ott hogy?

Előre köszi :)



#program #Jet Audio #zenegyorsítás
2014. ápr. 28. 17:52
 1/1 anonim válasza:

Hali!

Lehet felgyorsítani, méghozzá úgy, ha JetAudio 8.1 Plus VX progid van, a bal felső sarokra kattintva (lefelé mutató nyíl) megjelenik egy munkaablak, ott kiválasztod a Sound/Visualization parancsot és azon belül, legalul a Speed parancsot.

Ott ki lehet választani, milyen gyorsan/lassan akarod hallgatni az adott tételt (Slower Playback/Faster Playback és hogy hányszoros sebességgel menjen a zene)

Remélem, tudtam segíteni?

2014. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!