Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor mi legyen? Basszusg...

Most akkor mi legyen? Basszusgitár kérdés. (Tovább lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szeretnék basszusgitáron megtanulni játszani, igaz, még egyetlen hangszeren se tudok játszani. Csak 2 bibi van:

1. Anyámnak már elmondtam, hogy szeretnék basszus gitározni megkérdeztem, hogy mi erről a véleménye, ő 1 nap után mondta, hogy minek, hiszen semmi esélyem nem lenne bekerülni 1 együttesbe. Mondtam neki, hogy hobbi szinten szeretnék(egyenlőre), de erre nem mondott semmit. (Csak gondolom, hogy gondolta magába, hogy:"Te hülye vagy!") Azóta nem hoztam fel a témát. Pedig nagyon meg szeretnék tanulni, mert nagyon tetszik ez a hangszer, meg a hangja is. Apámnak meg el se merem mondani...

2. bibi az az, hogy nem lenne, aki tanítson, és hát gondolom, hogy egymagamba nehezen menne... Van apámnak egy ismerőse, akinek van egy együttese, de nem is nagyon ismerem őket, ráadásul nem hiszem, hogy egy kezdőt szívesen tanítana...

Most, akkor hagyjam az egészet, vagy mit csináljak?

(Értelmes válaszolók válaszát várom!)

17/L


2009. dec. 25. 14:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Amúgy nem hiszem, hogy rövid idő alatt megunnám, mert már nagyon régóta szeretnék basszus gitározni...

19:11 Ok, majd, ha kérdés merül fel bennem, akkor írok. :)

Amúgy nézegettem a vaterát, hátha vannak olcsón basszusok (nem mintha sokat értenék hozzá...) vagy ne onnan vegyek? o.O

2009. dec. 26. 13:27
 12/13 anonim ***** válasza:
végülis onnan is vehetsz O.o bár vannak külön használthangszeres oldalak is
2009. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát, végülis o.O

vagy O.o

:D

nézd meg a gitarshop.hu oldalt, ott van sok használt hirdetés:D O.O

2009. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!