Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szóló gitár vásárlás (melyiket...

Szóló gitár vásárlás (melyiket vegyem? )

Figyelt kérdés

Másfél éve gitározom eddig egy klasszikuson majd aztán egy western gitáron tanultam és nyáron szeretnék beruházni egy elektromosra is meg egy kis kombóra vagy erősítőre(igazábol nem tudom mi a különbség...???) két gitárt néztem ki de inkább az erősítő a kérdéses mert arra nem szeretnék sokat költeni mivel nem fogok fellépni sehol csak négy fal között otthon a szobámban magamnak szeretnék játszani. Úgyhogy minnél kisebb annál jobb(csak azért szépen szóljon)


Itt vannak:

Cort CR50: [link]


Cort G210: [link]


és az erősítő/kombó: [link]


Egyéb más gitárok és erősítőket is mondhattok még. Köszi



2014. máj. 2. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj el ne felejtsem, hogy nem metál hangzást akarok elérni csak szimpla mai "slágerek-et" szeretnék játszani pl.: one republic, imagine dragons hasonlók és mondjuk még rise against papa roach...de ennél már nem akarok "keményebbet"
2014. máj. 2. 12:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a Les Paul forma a CR50-es jó lesz, főleg ha első gitár. Ha nem olyan fontos még egy HSS elrendezésű Squiert is megnézhetsz egy boltban. Erősítők között ebben az árban szerintem nincs akkora különbség, szóval az is jó.
2014. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az erősítő önmagában csak az elektronika egy dobozban, kell hozzá egy (vagy több) külön hangláda.

A kombó az elektronika és a hangszórók egy dobozba beépítve.

2014. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!