Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Hatsune...

Mi a véleményetek a Hatsune Miku petícióról?

Figyelt kérdés

Nálunk létre hozott petíció csak azért, hogy egy virtuális pop énekes koncertet adjon Budapesten.

Már több, mint 1600 aláírása van az online petíciónak.

videó egy koncertről:

[link]

online petíció:

[link]

kép:

[link]

Magyar weboldala:

[link]



2014. máj. 3. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyszerű ötlet így azok akik nem juthatnak ki külföldre ide haza is láthatják ezt a csodát
2014. máj. 3. 19:20
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tök jó dolog hogy egy olyasmi hatalmas dolgot akarnak ide hozni hozzánk csak egy baj van hogy a társadalmi elvásárok nálunk nem ilyen szabadok sajnos. Szerintem egy páran elleneznék a koncertet és csak azért mert nekik ez furcsa. De mindent egybevéve jó ötlet a petíció és azt is jó ötletnek tartom hogy egyáltalán valaki elindította ezt. Minden elismerésem! Hajrá!
2014. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És? Akinek furcsa az természetesen nem hallgatja, én is fülhallgató után nyúlok, ha meghallok olyan zenét ami nagyon zavar (van egy-két olyan nyugati stílus pl rap), de ha zavar akkor én megoldom, és elfogadom hogy másnak meg az tetszik.
2014. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!