Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélemény a BVB nevű...

Mi a vélemény a BVB nevű zenekarrol azoknak akik nem szeretik, de ismerik?

Figyelt kérdés

Én is BVB rajongó voltam, de "kinőttem" vagy nem tudom. A W&D album pedig csak egy löket volt, hogy miért ne rajongjak értük többé. Így, hogy nem valami hülye tiniként nézem őket, szerintem sokkal többet produkálhatnának, ha akarnának. Jake Pitts az egyetlen igazán tehetséges ebben a bandában. Ezt nem azért mondom, a többi is sokkal többet tudna, ha akarna. Andynek pedig a screamelés is menne, de hogy miért nem screamel, az nekem örök rejtély marad.

Tehát "kívül állók", vélemények?



2014. máj. 3. 20:43
 1/1 anonim válasza:

Szia:)

Én ismerem,és nem szeretem a Black Veil Brides-ot.

Nem szeretnék megsérteni senkit,egyéni véleményem,hogy jó reklámfogás az egész együttes.Nekem nem tűnnek egy olyan fiúbandának,akik legjobb barátok,és tényleg összetartoznak,olyan,mintha mind az öten külön mozognának a színpadon.Ezenfelül nem rosszak a szövegeik,és valóban tehetségesnek tartom Jinxx-et,ő írja a dalokat,és több hangszeren is játszik..gitár,zongora,hegedű..

2014. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!