Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen a hangom? XD

Szerintetek milyen a hangom? XD

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy jó-e a hangom, vagy pedig nagyon rossz... Feltettem egy Nirvana covert a YouTube-ra, talán abból meg lehet állapítani.


Nyugodtan írjátok meg, ha szar. :D


https://www.youtube.com/watch?v=Be3snlMxjPs


A válaszokat előre is köszi. :)



2014. máj. 4. 16:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Oké. :) Hát igen, az érettségik... sok sikert! :D
2014. máj. 4. 21:11
 12/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm :D
2014. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Először is sok sikert az érettségihez. (Miközben ezeket a sorokat írom, pont a cover-ed hallgatom.:D)

Lassan egy éve gitározok, de nagyon aktív szinten, minden nap 5-6 órát pengetem, szóval már elég haladó vagyok. Az énekléssel 2 hete kezdtem el foglalkozni, szintén aktívan. Egy csomót utána olvastam, már nagyjából felfedeztem a mixhangom vagy kevert hangom, a mellhangom (nem a has!:D) és a fejhangom kettősét. Eddig mindenki azt mondta milyen szar hangom van, most már viszont senki nem mondhatja azt hogy nincs jó hangom. :D

Visszatérve: Úgy vettem észre, hogy a férfiaknak a mellhang áll jól. Igyekezz elkerülni a fejhangot, ha alacsony hangokat énekelsz, illetve a cover-ed végén elmondom őszintén, nem tetszett az a Kurt-ös féle torzítás - ahogy előttem írták -. Találd meg a saját stílusod, és igyekezz minden egyes számot azzal felénekelni. Eleinte nehéz lesz, aztán megszokod.


Sok sikert! :)

2014. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Köszi az érettségiért :D És hasonló cipőben vagy velem akkor másfél éve gitározok és mondjuk egész életemben énekeltem de csak otthoni szinten a mindennapi teendők mellett :D én akkor kezdtem el figyelni az éneklésre amikor elkezdtem gitározni. És köszönöm a mellhang javítást. :D tudtam, hogy a hashang hülyeség xD De a lényeg benne volt. Még a végén egy egész banda verbuválódik össze Nirvana Reborn
2014. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 lopokus válasza:
nem szeretnél bandában énekelni?:D (hova valósi vagy?)
2014. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Na mán felkérésed is van egy bandába ember :D Ez gyors volt.
2014. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
:D Igen, ezt én se gondoltam volna. xDDD Főleg, hogy csak tiszta hülyeségből tettem fel. :D Amúgy van bandám, és dobolok. :) Ja, és felvidéken lakom, Szlovákiában.
2014. máj. 6. 20:39
 18/26 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan messze van te Szlovákiába másik gitáros srác Erdélyben én meg itt vagyok Magyarországon és nincs zenész ismerősöm akik az én kezdő szintemen vannak és tudnánk gyakorolni, baromkodni.
2014. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tudom milyen érzés, én is sokáig csak magam doboltam otthon, a szomszédokat meg vittem a sírba. :D Mindig van egy-két ember, aki tud valamilyen hangszeren játszani. Ismerkedj, esetleg tegyél fel valami zenei oldalra felhívást :) Drukkolok, hogy sikerüljön, mert tényleg nincs jobb annál, ha csak úgy összejöttök haverok és hangoskodtok. :D
2014. máj. 6. 21:43
 20/26 anonim ***** válasza:

Zsir koszi :) majd keresek valakiket

Amugy egy olyan kerdesem lenne hozzad hogy mikozben dobolsz tudsz enekelni? Mivel en ha gitaron egy alap ritmust dovolok es enekelni probalok belekeveredem.

2014. máj. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!