Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen a hangom?...

Szerintetek milyen a hangom? (Youtube-s link) Nagyon rossz? Esetleg valami jó tanács, hogyan korrigálhatnám? Mindenféle véleményre kíváncsi vagyok! 18/F


2014. ápr. 22. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kajak együtt énekelsz a zenével? Amúgy tisztára visszhangzik az egész, a minőség meg borzalmas, így inkább kinyomtam fél perc után.
2014. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a 2. link nem elérhető az országomban, az elsőn meg nem tudom most hogy van, most az eredeti dallal együtt énekelsz te is és hallatszik az eredeti is meg te is, mert mikor rákattintottam elkezdtem hallgatni és mondom magamba: hú ez egész jó, és akkor felfigyeltem valami mellékes nyivákolásra is és akkor eszméltem rá hogy: ja ez vagy te...

szerintem inkább úgy töltsd fel hogy csak simán énekelsz nincs alatta a zene

2014. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első valóban visszhangzik ,most már a 2. is elérhető ami szerintem viszonylag tűrhető minőségben van (és itt a hangra gondolok nem a hangomra)
2014. ápr. 22. 22:48
 4/5 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 22. 23:03
 5/5 A kérdező kommentje:
(data.hu/get/7633377/alwaysalap.mp3) itt éritek el
2014. ápr. 22. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!