Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hiszik az avengedesek...

Miért hiszik az avengedesek erről a lobster shitgatesről, hogy ő a világ legjobb gitárosa?

Figyelt kérdés

Komolyan, youtubeon is annyit látok, hogy ilyen nevekhez hasonlítják ezt a majmot mint Dave Mustaine,Dimebag,Herman Li (wtf?)

Meghallgattam pár nótát,néztem sok videót de egyszerűen annyira sablonos a játéka meg meg annyira nulla kreativitás van benne, hogy elképesztőnek találtam, hogy pl egy Alexi Laihohoz miért próbálják meg hasonlítani?Újságokba is csak ennyit látok Avenged főcím:Jajj a villámkezű synysterék nem tudnak lassítani.Nem tudnak?Hallották ezek már a hail to the kinget??A legszomorúbb az, hogy a kommentelök többsége tényleg erre a Kirk Hammettel egyszintű kezdőre szavaznak.Ebben az egy Bodom nótában csak a riffek technikásabbak mint synyster összes szólói egybevéve

https://www.youtube.com/watch?v=PJ8Eg_Avh3U

Kicsit eltértünk a végére, de a kérdés ugyanaz.



2014. máj. 4. 19:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése. Én például nagyon szeretem őt, igazi példaképemmé vált. És részben azértis hasonlítják (szerintem) mert az Avenged Sevenfold nagyon híres banda lett, hisz olyat olvastam a wikipedia-n hogy a világ 2. legjobb bandája a Metallica után. És azis volt hogy Synyster Gates már egyszer megkapta az év gitárosa díjat is. Személyem szerint tényleg jó gitáros de ugyanúgy vannak nagyon jó szólógitárosok is pl. akiket említettél.

És ugyebár az Avenged Sevenfold egy hardrock banda ezért nem azt a tipikusan úgymondom megszokott szólót rakják bele mint pl. az ilyen metal bandák, mert azért a metal bandák meg sokfajta banda olyan szólót rak bele ami a normális emberek számára körülbelül eljátszahatatlan de gitárosok tudják hogy milyen. Sokan ugyanígy vannak az Avenged Sevenfold esetében is hogy azt hiszik hogy baromi nehéz pedig nemannyira, én pl. el tudok játszani tőlük párat. És szerintem ezért mondják a világ legjobb gitárosának bár énis tudom hogy nem az mert pl Zakk Wylde nagyon tud.

Végülis mindenkinek más a véleménye, én Synystert szeretem nagyon, ő a kedvencem de énis tudom hogy nem a világ legjobbja bár sokáig énis azt hittem. És még szerintem ha egy ember szeret valakit legyen az Synyster Gates, Zakk Wylde mindig a kedvencüket mondják a világ legjobbjának. Remélem hogy tudtam válaszolni a kérdésedre és csak szólok hogy ez mind csak SZERINTEM van így!

2014. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2. Legjobb bandája?Na neeeee,én már tényleg mindent hallottam de ekkora fa$zságot,ez már mindent überel.Kapásból a Bullet for my Valentine sikeresebb zenekar mint az avenged szóval ez már el van vetve és akkor még nem is beszéltünk a többi nagyágyúról.És a metálban NINCS megszokott szóló.
2014. máj. 4. 22:28
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerű a válasz: a berögzült fanok mindig a kedvenc zenekaruk énekesét/dobosát/gitárosát tartják a legjobbnak a világon.
2014. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És te miért foglalkozol olyannal, amit/akit nem szeretsz?

Mivel vagy jobb, hogy itt fikázod őket?

Ja mielőtt neki állnál engem is oltogatni, igen szeretem a bandát, de ettől függetlenül nem jelentem ki, hogy ők a világon a legjobbak (még ha számomra azok is).

Mondhatsz bármit, de a telt házas koncertek és a rengeteg díj, amit nyertek rád cáfol.

Amúgy tudod mi a legnagyobb vicc? Hogy rock/metal nagy emberei, mint pl a Metallica tagjai, soha a büdös életben nem állnának neki kritizálni más bandákat! Ők tudnak örülni mások sikerének, és támogatják egymást!

Te csak szimplán utálod őket... Nem is értem mit vársz, hogy majd mindenki helyesel neked és majd te akkor jobban alszol?

2014. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
lol. De hát a Children of Bodom kaki, és mindegyik számuk ugyanúgy hangzik.
2014. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bethdarkness666 ***** válasza:
85%

Hehe, jó vicc volt....

Térj már észhez és nézd meg, az Avenged és a Bodom teljesen más stílusban játszik! Miért hasonlítgatod össze őket?!

Mindkét bandát szeretem, és az egy dolog hogy Laihoékat isteníted, mert tényleg nagyon ott van a zenéjük, de az Avenged meg inkább a dallamosabb, érzelgősebb szövegek felé húz. Ez persze túlzás, de érted a különbséget? Ég és föld!

És ha szerinted nem játszik ügyesen Syn, akkor hallgasd meg az afterlife-ot vagy a Nightmare-t...

És így a végére lenne még egy kérdésem: Ha nem szeretem Synyster játékát: Mégis, mi a francnak húzod le? Minek kell vele foglalkozni? Ha valami nem tetszik, vigyorogsz egyet, és mész tovább. Nem kell így felfújni a dolgot!

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót, itt látszik a csávó keze (Nem Snynysteré.) : https://www.youtube.com/watch?v=pWcG8IzD8QE

2014. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dackyy válasza:
100%

A vicc, hogy a zenészek nagyon nagy része teljes mértékben elismeri a másikat, sokszor bíztatólag beszél róla, ilyesmi, csak a rajongóknak szokása, hogy szapulják a másik bandát, mert az egy rakás szar, meg ilyesmi...

Nem vagyok túl jártas a rock, metal dolgokban, deee, szerintem egy Bodom meg egy A7X nem igazán említhető egy lapon a műfaj különbsége miatt, mivel a Sevenfold Hard rock a Bodom meg death metal (a hivatalos álláspontok szerint)

2014. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Leszögeznék valamit, ez a kérdés nem burkoltan egy Bodom vs Avenged párbaj, de látom páran nem vették a lapot.

A Hail to the Kingig semmi bajom nem volt a bandával amíg el nem kezdték másolni a fekete albumot de ez már egy más téma.A Nightmaret,Hail to the Kinget meghallgatom héba hóba mert tetszik.Az ilyen sad but twohoz hasonló nótákat viszont nincs gusztusom meghallgatni.Sőt a hail to the king egy kúrv@ jó nóta szerintem, ha tudták volna hozni az egész albumon ezt az egyszerű de nagyszerű színvonalat nem is lenne semmi gond.A kommentelők nagy része teljesen félre értelmezte az egészet.

A Metál nem egy verseny ahol díjakat kell nyerni szóval ezt sem értem mit kell mindig az ember orrára kötni, hogy jajj ilyen díjat olyan díjat nyertek, év gitárosa stb..

Ez a tipikus szöveg is: jajj más stílus miért kell hasonlítgatni.Te sem érted úgy látszik:itt nem a bandáról van szó hanem magáról a gitárosról, hogy oltárira túl van értékelve.És most mondhatod itt is, hogy jajj de synysternek teljesen más a stílusa...kit érdekel?Év gitárosától elvárná az ember, hogy egyaránt tudjon death metalt játszani és mondjuk klasszikus vonalon is megállja a helyét.Szóval miről beszélünk?Kit érdekel, hogy más stílus?

2014. máj. 5. 20:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval itt inkább Synystert és Alexit említjük egy lapon.
2014. máj. 5. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszolónál azért egyszer-kétszer nagyot néztem, de ne sértődj meg ha olvasod ezt. :) Nagyon szeretem az Avenged Sevenfoldot, de egyáltalán nem vagyok elvakult fan. Véleményem szerint Synyster tényleg hihetetlenül jó gitáros. Azt nem mondom, hogy a legjobb, de szerintem a felsoroltak közül simán leköröz kettőt. Itt Herman Li-re és Dimebag Darrel-re gondolok. Herman élőbe elég fos és szerintem halál unalmasak a szólói. (Persze egy-kettőt szeretek, de ezt úgy általánosságba mondtam.) Azt meg sosem értettem, hogy Dimebag-et miért tartják annyira jó gitárosnak... Oké, halottról vagy jót vagy semmit, de a riffjei nem is lehetnének egyszerűbbek. A szólóit már jobban bírom, de azok sem azok a hihetetlenül nehezek illetve technikásabb. Ennek ellenére szeretem a Panterát, főleg a Far Beyond Driven albumot, de ez már mellékes. Mellesleg visszatérnék a Sevenfoldhoz hiszen elvileg az a téma. Én pl. Synyster szólóit nagyon, de nagyon szeretem, már-már Iron Maiden szinthez hasonlítom, pedig nálam ők az istencsászárok. :) Kedvenc Syn szólóm a Save Me-ban van, hallgasd meg, nem fogod megbánni. :) Ennek ellenére viszont én is azt mondom, hogy túl majmolják őket, valószínűleg a lány rajongók, akik egyből benedvesednek, ha meglátják Synystert.
2014. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!