Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hiszik az avengedesek...

Miért hiszik az avengedesek erről a lobster shitgatesről, hogy ő a világ legjobb gitárosa?

Figyelt kérdés

Komolyan, youtubeon is annyit látok, hogy ilyen nevekhez hasonlítják ezt a majmot mint Dave Mustaine,Dimebag,Herman Li (wtf?)

Meghallgattam pár nótát,néztem sok videót de egyszerűen annyira sablonos a játéka meg meg annyira nulla kreativitás van benne, hogy elképesztőnek találtam, hogy pl egy Alexi Laihohoz miért próbálják meg hasonlítani?Újságokba is csak ennyit látok Avenged főcím:Jajj a villámkezű synysterék nem tudnak lassítani.Nem tudnak?Hallották ezek már a hail to the kinget??A legszomorúbb az, hogy a kommentelök többsége tényleg erre a Kirk Hammettel egyszintű kezdőre szavaznak.Ebben az egy Bodom nótában csak a riffek technikásabbak mint synyster összes szólói egybevéve

https://www.youtube.com/watch?v=PJ8Eg_Avh3U

Kicsit eltértünk a végére, de a kérdés ugyanaz.



2014. máj. 4. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell lepontozni a választ 0%-ra, ha nem érted mit beszélek. De nyomjatok erre is akkor. :D
2014. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs miről beszélnünk;)

2014. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 shittypunkkid válasza:
Előre leszögezem, hogy az általad említett embereket tiszteletem övezi. Valamiért úgy érzem, hogy a kérdező jóindulattal is, de csak 2-3 dalt ismer a Sevenfoldtól, és valószínűleg pont azokat, amik nincsenek elersztve gitár téren. Az, hogy kinek a gitárjátékához hasonlít vagy nem...egy gitárosnál már eleve rossz, ha az egyedinek titulált tudását a nagy öregekéhez akarják hasonlítani, mert akkor valószínűleg már nem egyedi. De te hasonlóságot sem találtál Synyster Gates és Kirk játéka között, azért mégiscsak jelent ez valamit, mondjuk azt, hogy Synbe is szorult némi egyediség. Ami röhej, hogy az Avenged Sevenfold sem egy mostani banda, mégis lenézik őket a hozzád hasonlók, csak mert beidegződött, hogy ami régi rock/metal csak az a jó, tökéletes a többi meg minősíthetetlen okádék. Valószínűleg benned is azért alakult ki ilyen lesújtó (inkább már szándékos vita keltés, és fikázás)vélemény, mert nagy hatással van rád az, amit az újságokban/neten látsz Synysterről, és ellenszenvet váltott ki belőled a "túlsztárolás", most gondolkozz el azon, hogy a kedvenceid mennyire vannak túlértékelve. Ami még pluszban érdekes, hogy a Hail to the kingből, a "minősíthetetlen" gitárjátékot emelted ki, mostez azt jelenti, hogy direkt csak arra koncentráltál, hogy lehúzd Synyster játékát, vagy az, hogy a hallásod korlátozódik a gitár hangjára, és nem hallottad az egyszerű dobalapot, ami alatta megy. Ajánlom neked a Girl I Know című Sevenfold dalt, remélem elgondolkoztat. A Children of Bodomról nem nyilatkoznék bővebben, pont az az együttes, amit elhallgatok, de egyediséget nagyítóval se találnék.
2015. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés meg minden, amúgy is csak az utolsó válaszra akarok kitérni. Mi az hogy a Bodom játékában semmi egyediség sincs? >< Ha valakik, akkor tényleg ők azok a banda, akik minden évben teljesen más stílusú albummal rukkolnak elő. Alexi gitárszólói pedig simán lekeörözik Synyster és Zacky Vengeance szólóit egybegyúrva is :D
2016. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 a7x fan #193 válasza:
Menj innen és szórakoztass valaki mást! Mindenkinek más a zenei ízlése, és ez így van jól. Attól még hogy neked nem tetszik másnak igen. Tanulj meg olyan jól gitározni mint ő, és legyél fele olyan sikeres mint ő! Utána szidhatod tőlem az anyját is, de addig keress valami más elfoglaltságot!
2020. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!