Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem tudok így énekelni?

Miért nem tudok így énekelni?

Figyelt kérdés

Valahányszor egy másik emberrel vagy előadóval kell énekeljek, abba a próblémába ütközöm, hogy nem vagyok képes eltalálni azt a bizonyos hangszintet, ami kell.

Valami gyakorlat, ami ezen segít?



2014. máj. 5. 20:48
 1/1 anonim válasza:

Nálam is ez van és nekem erre azt mondták hogy azért lehet mert olyankor izgul az ember,lehet úgyis hogy valójában nem érzi úgy. Valószínűleg az okozza hogy a másikra is figyelsz hogy nehogy elrontsd mert azzal az övét is elrontanád, hasonlók... De tény hogy ilyenkor összébb szorul az ember torka és komoly gondot okozhat egy-egy magasabb hang...

Az egyetlen ami segíthet az az hogy olyanok előtt próbálj meg minél többet énekelni (akár spontán) akikről tudod hogy kritikusak feléd. Ez nem csak tapasztalatot de bátorságot is ad. Fellépéskor ugyanis nem csak az számít hogy jól énekelsz-e, hanem hogy képes vagy-e megnyerni magadnak a közönséget. én amúgy így nyertem meg életem első énekversenyét.

2014. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!