Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha nem tudok szépen énekelni,...

Ha nem tudok szépen énekelni, akkor screamelni se tudok megtanulni?

Figyelt kérdés

Hali :) szeretnék megtanulni screamelni, de nem tudok tisztán, jól énekelni. Így is megtudnék tanulni? Vannak külön scream tanárok vagy sima ének tanártól is lehet tanulni? Semmiképp nem akarom hogy elmenjen a hangom.. mennyi idő kell hogy már valamennyire tudjak? És meddig tart úgy megtanulni mint az Arch Enemy új énekese? (gondolom ez már évek)

Köszi a válaszokat.


16L



#ének #Suicide Silence #Arch Enemy #black metal hörgés
2014. máj. 8. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ezzel előbb-utóbb tönkre fogod tenni a hangod.
2014. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem torokból screamel akkor nem teszi tönkre a hangját. sima énektanár nem hiszem hogy nagyon értene hozzá :D én otthon tanultam, hallás alapján. 16/F (mellékesen melodic death metal banda énekese)
2014. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hát eléggé hosszú folyamat lenne , de nem lehetetlen..

ha deathcore , akkor mindegy hogy tudsz-e egyátalán énekelni , de ha metalcore , az már más tészta

2016. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 schefbakka válasza:
100%
Nekem sincs jó ének hangom, de jól tudok screamelni. Ha hasból csinálod az eleinte nehéz, nekem néha fájt a fejem meg a hasam utána de néhány nap után jobb lett. Kis sós kaja meg nem hideg hanem olyan 20-23°C víz csodákra képes. Ha tanulsz screamelni ez a kettő mindig legyeb ott melletted,ha kell igyál egyél. SOHA NE HASZNÁLD A TORKOD! Ezt nem lehet eléggé hangsújozni, mert tönkre teheted a torkod. Ez olyan mint a gyúrás, elsőre nem lesz a legjobb. Türelem játék az egész. Eleinte csak 1-2percet gyakorolgass aztán növelheted az időt kedvedre, kényelmedre. Arra figyelj, hogy a hang ne a torkodban hanem a szájpadlásodon képződjön, artikulálj sokat.
2016. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én még csak most tanulom, de pl Jared Dines és Angela Gossow is beszélt már erről, vannak jó videók, amik talán segíthetnek
2021. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!