Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdekel a gitár. Szeretnék...

Érdekel a gitár. Szeretnék megtanulni. Megérné elkezdeni 12 évesen, hobbi szinten gitározni úgy, hogy eddig nem foglalkoztam zenével?

Figyelt kérdés

Párszor volt a kezembe gitár és nagyon megtetszett. Múltkor oszt. kiránduláson megtanultam egy könnyű dalt,mivel valaki elhozta a gitárjàt. Meg tudnék szerintetek tanulni ? Mennyi esélyem van ha eddig nincs sok zenei ismeretem csak alapfokú amit a suliban tanultunk.Tanulékony vagyok , ami nagyon érdekl hamar megtanulom.Pár alapot tudok pl. hogy akkordok vannak (ezekből tudok párat) . Kb. mennyibe kerül egy gitár kezdőknek?

A válaszokat nagyon köszönöm



2014. máj. 10. 11:43
 1/5 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Egy jó gitáros titka 95% gyakorlás és 5% tehetség. Szóval megéri.
2014. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ment a zöldpacsi.
2014. máj. 10. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, még nagyon időben vagy. Sok híres gitáros később kezdte, szóval nem csúsztál le semmiről. 30 ezer körül már lehet normális kezdőgitárt venni. Tapasztalatból mondom, hogy a legeslegrosszabb, ha valami ócska vacakon kezdesz tanulni, ami a nehéz lefogás, állandó zörgés vagy hasonlók miatt csak elveszi a kedvet az egésztől.
2014. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Ment a zöldpacsi. :)

Akkor zárjam ki ezeket a 10-15 ezres gitárokat?

2014. máj. 10. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, azok inkább játékok mintsem hangszerek. Még klasszikus gitárt sem igazán érdemes 20-25 ezer alatt venni, fémhúros akusztikusból pedig úgy 30-35 körül kezdődnek a használhatóak.
2014. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!