Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Iron Maiden jegyet koncert...

Iron Maiden jegyet koncert előtt mennyiért tudnék eladni?

Figyelt kérdés

Szerintetek a június 3.ai Papp Laci arénában tartandó Iron Maiden koncertre sima állójegy(ek)et kb mennyibe tudnék eladni ha pl koncert napján kimegyek az aréna elé mert szoktam látni ilyen embereket. És ha ez lehet akkor szerintetek kb mennyivel előtte menjek ki? Vagy esetleg tudok mondani aprodon(oke olx) meg jofogason kívül olyan oldalt ahol esélyes hogy elkel? Nekem most kell mindenképp a pénz és félek h egy értékes jegy a nyakamon marad. :/

Köszönöm szépen!! :) \m/



2014. máj. 14. 08:41
 1/7 anonim válasza:
0%
Szerintem ez bűncselekmény.
2014. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
200Ft-300Ft Aztán vegyél egy nyalókát
2014. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem keress olyan forumokat, ahol rockzenével foglalkoznak, vagy kifejezetten Maidenes forumokat és ott ajánld fel. Árat nem mondok, de nyilván valamennyit buksz majd rajta.

Előfordulhat bárkivel, hogy nem tud elmenni, ugy hogy szerintem ez nem bűncselekmény.

Sajnálom, pedig biztos jó buli lesz.

forumok:

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne bűncselekmény?? Csak tovább adom amire nincs szükségem, és azért ingyen nem akarnék egy ilyet :D ajándékba kaptam..
2014. máj. 14. 09:22
 5/7 A kérdező kommentje:
No, én eltudok menni mert két jegyet kaptam.. De barátaimnak már van jegy, csak ezt szeretném eladni :)
2014. máj. 14. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel a LiveNation össze-vissza szórakozik a jegyekkel, ezért örülj ha veszteség nélkül el tudod adni. Most már az sem ment meg ha kiemelt állód van, mert már azt is lehet kapni megint 25 ezer forintért. Egyébként tényleg bűncselekmény...
2014. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A koncert napján necces, kérdés hányan fogják árulni akkor éppen.


Írj egy privát üzit, hogy mennyiért adod, lehet én is megvenném és hogy ez jegyirodai jegy vagy e-ticket?

2014. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!