Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Traktor DJ használatában...

Screen94 kérdése:

Traktor DJ használatában segítene valaki? Eddig VDJ-t használtam, és kiszeretném próbálni a Traktort is.

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni a Traktor DJ használatában? Angolul nem tudok, úgy hogy a program súgója az ki is lőve, értelmes válaszokat, várok, előre is köszi! :)
2014. máj. 15. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne? Mire vagy kíváncsi? :D
2014. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát úgy mindenre :D

két szám összerakása, érted mire gondolok :D

2014. máj. 15. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem sokban más :D

Az effektek kezelése, és a hangsávok keverése, na az már igényel egy picit komolyabb tudást. Ha felállítottad a rendszer (ha nem megy, segítek :D), akkor onnantól egy nagyon hasonló felületet tudsz varázsolni, mint a VirtualDJ -é.

Amit viszont ajánlok hozzá: iTunes. Sokkal jobb ebből beolvasni a zenéket!

Itt egy printscreen az enyémről!

Ez most 4 deckel van felállítva, de a lehetőségek tárháza végtelen. Én nem használok crossfadert, de ha 2 decket használsz, és jobban csipázod, akkor úgy is meglehet oldani.

Itt akép: [link]

2014. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget, megpróbálkozom vele, remélem sikerrel járok majd :)
2014. máj. 16. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok sikert! :D

Ha segítségre van szükséged a beállításoknál (alapvetően nem nagy kunszt), akkor szólj, és majd csinálok róla videót, vagy valahogy megoldom :D

2014. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni egy mixet amit Te csináltál, cserébe küldhetek egyet én is, és várom a véleményed róla de azt VDJ-vel csináltam én :)
2014. máj. 17. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem gond, hogyha csak kb 1 hét múlva küldöm el? Nemsokára majd lesz egy osztálybuli, azt majd felveszem neked :D

Küldök majd belőle egy részletet, ami szerintem a legjobb lett

2014. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
habár: Ott nem csak laptop lesz, hanem úgy lesz, hogy lesz egy keverőpult(16 csatornás). Ebbe fut be: Laptop Pioneer DDJ Wego-val, Numark iDJ 3(iPhone 4S el), és lesz még egy iPod Touch 5, meg 1 iPad Mini. Ezekkel fogunk ott művelődni, aztán hogy szerintem csak laptop lesz használva :D
2014. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem gond :D

az igen, azokkal már lehet alkotni :)

2014. máj. 17. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Na... Ebben a suliban holnap lenne, mert kiosztottak szünetet, mert év közben alig-alig volt. Nem tudom milyen szar rendszer ez, de holnap lenne a buli. Én az iDJ-t használtam volna, de most kiadtak egy frissítést a progira, így nem tudom felvenni. Meg fogom oldani mindenképp, csak egy kis türelmet kérek :D
2014. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!