Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanulhatnék meg screame...

Hogyan tanulhatnék meg screamelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdekelne hogy otthon tanár nélkül hogyan tanulhatnám meg a screamelést? Lány vagyok, bár tudom ugyanazt kell hozzá megtanulni mint másnak. Utánanéztem már pár dolognak de nem sokat segített.


Szóval ha van aki tudna segíteni egy részletes leírással vagy videókkal annak nagyon örülnék. Főleg az lenne jó ha az illet maga is használná a technikát mert saját tapasztalatot is tudna mondani :)


Előre is köszönöm a segítséget :)



2014. máj. 15. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
én zenéről tanultam meg. pl Slipknot, Amon Amarth (bár az mély hörgés) Dimmu Borgir, hasonlók. gyomorból/rekeszizomból kell "préselni" a hangot, nem torokból. Arch Enemy-t ajánlom hozzá, ott is énekesnő hörög/screamel. sok sikert hozzá, amúgy ha kell írj privátban, segítek amiben tudok. 16/F
2014. aug. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!