Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi időbe telik, egy...

Mennyi időbe telik, egy kezdőnek megtanulni pár akkordos zenéket játszani klasszikus gitáron?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Szerintetek mennyi idõbe telne megtanulni ilyen pár akkordos dalokat játszani gitáron? Család, Barátok és persze saját szórakoztatásomra. Ti milyen gitárt ajánlotok? Érdemes belekezdenem, vagy ez hosszú távú gyakorlást igényel? Itt egy példa. [link]

2014. máj. 15. 23:58
 1/2 anonim válasza:
Nem sok idő megtanulni de sokat kell gyakorolnod, meg persze meg is kell tartani azt a tudást:) nekem egy évig porosodott az első gitárom aztán mikor elkezdtem foglalkozni vele 2 hónap alatt fejlődtem egy csomót:)
2014. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor mindenféleképp belevágok :) A kitartásommal úgygondolom nem lesz gond. :) Aztán meglátjuk, hogy mennyire megy a dolog :) Köszi a választ :)
2014. máj. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!