Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elkezdeni gitározni....

Szeretnék elkezdeni gitározni. Akik tapasztaltabbak a témában tudnak adni pár linket vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy gitárt, jelenleg 25ezret tudok rászánni, tudna valaki hozzáértő adni egy-két linket megbízható boltokhoz, meg tippet hogy milyen dolgokat nézzek a vásárlásnál? Elsőre semmiképp sem kell túl profi cucc, valami, amivel el lehetek és nem gagyi. (Nagy szakértő nem vagyok, de sejtem hogy ahogy mindenből, úgy itt gitár téren is van gagyibb kiadás) Szóval kezdéshez keresek egy max 25 ezerbe kerülő akusztikus gitárt. (Ezt majdnem elfelejtettem mondani, pedig azért nem mindegy :D )

2014. máj. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nylon vagy fémhúros?
2014. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen fémhúrosat.
2014. máj. 19. 23:13
 3/5 anonim válasza:

Nekem ilyen van, nagyon szeretem. [link]


Itt van még egy. Egy kis pénzt még hozzácsapsz és mehet is. [link]

2014. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megbíznató bolt a Muziker, meg a Hangszerarzenál.

Vásárlásnál próbáld ki, hallgasd meg a hangját, meg az még fontos hogy a hangolókulcsok milyenek, jó ha nem a legolcsóbb sz*rból vannak. Azok már csak apróságok, hogy milyen fából van stb. Ezek fontosak a kiválasztásnál.

2014. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :D
2014. jún. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!