Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vegyek Line6 m5-ös multieffektet?

Vegyek Line6 m5-ös multieffektet?

Figyelt kérdés

Gitár:Behringer

Kombó:Behringer V-tone Gm108 15W.


Ha ezekhez venném a Line6 m5 öt akkor Javítana a hangzáson,vagy semmit nem változna,esetleg még rosszabb is lenne?



2014. máj. 20. 18:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Igazság szerint az M5 egyáltalán nem egy gagyi szar, igazság szerint hangminõségre jobb is, mint a Boss GT-k.

Csak éppen teljesen másra van tervezve. Leírom mégegyszer: nem a klasszikus értelemben vett multieffekt.

Innen is látszik, hogy te is mennyire értesz hozzá.

2014. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

A kérdésedben részletezed az eszközeidet, de csak annyit írsz, hogy a gitárod Behringer márkájú. Ebben a gitárban milyen hangszedők vannak?

Nem próbáltam még sosem az általad használt erősítőt és nekem disszonáns is a tapasztalatom a Behringerrel, de ez alapvetően egy TECH 21 analóg modellezésű erősítő koppintása, szóval - a fent leírt tapasztalataim ellenére - az erősítő alapkoncepciója nem lehet rossz. Ezért kérdezek a gitárodról. Ha abban csak egytekercses hangszedők vannak, akkor az általad játszok zenékhez szükséges hangzást, még a drágább cuccokból is (szinte) lehetetlen előcsalogatni.

Ha egytekercses a gitárod, akkor az erősítőt ki kellene próbálni egy humbucker hangszedős gitárral is.

Ha a gitárod hangja a vékony ehhez a zenéhez, akkor vagy gitár csere, vagy hangszedő csere a gitárban (vannak már single méretű dupla tekercses hangszedők).

Remélem ki tudod próbálni az erősítődet másik gitárral. Várjuk a teszted eredményét.

2014. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én játszottam már azon az erõsítõn, nagyon jó kis hangokat lehet belõle elõhozni, persze kézben van a szand nagy része...
2014. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Kinek mi számít gagyinak... Nekem az M5is gagyi, meg a boss gt is.
2014. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Mert nem értesz hozzá, mondtam már.
2014. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Inkább mert ezeknél minőségibb cuccokat használok. De biztos te tudd már jobban, hogy mihez érrek,mikor még ráncos zacskóban lötyögtél megsavanyodva, én már akkor nyomtam a bluest. Hokigyermek.
2014. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Na mesélj te vén f#sz, milyen cuccaid vannak?

Találj ki gyorsan valami parasztvakítást, különben szégyenben maradsz.

Ja, hogy ezeker az M5 mind tudja! csak zaj nélkül?

Boccsánat...

Gyökér...

2014. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom miylen hangszedők vannak rajta.:D

3 db van azt tudom.:D

Egy B.C Rich Warlock gitárom van még,neki 2 hangszedője van és nem szóll olyan jól,mitna másik.:D


Itt Van a felszerelés.


[link]

2014. máj. 21. 21:58
 19/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell kitalálnom a cuccot.

Amúgy semmi nagy szám cuccom nincs .1 fender twin reverb, 1 jcm800, egy supergroup 100, meg pár tranzisztoros építmény.

Nálad jóval idősebb stratocaster, meg 2 saját építésű.


Amúgy a retardált stílusod nagyon hasonlít arra a nyomorultra aki a múltkor még eliminator of gaus volt, csak gondolom megint s ggbe rúgták az adminisztrátorok a trágárságáért.

Lehet te vagy az?


Zaj mentes rendszer? Abban mi a jó?

Viccvagy.

2014. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ezt ha lehet privátban beszéljétek meg.:D
2014. máj. 22. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!