Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vegyek Line6 m5-ös multieffektet?

Vegyek Line6 m5-ös multieffektet?

Figyelt kérdés

Gitár:Behringer

Kombó:Behringer V-tone Gm108 15W.


Ha ezekhez venném a Line6 m5 öt akkor Javítana a hangzáson,vagy semmit nem változna,esetleg még rosszabb is lenne?



2014. máj. 20. 18:36
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ezt a vidit találtam róla és elég meggyőző.Szerintetek?:)
2014. máj. 22. 18:36
 22/28 A kérdező kommentje:
2014. máj. 22. 18:43
 23/28 anonim ***** válasza:

De mit nem értesz azon, hogy neked ez semmire nem jó?

Mire szeretnéd használni és hogyan?

Ha ezt le tudod pontosan ìrni, akkor van értelme, ha csak habogni tudsz, akkor nincs.

2014. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#21

Hm, egy full csöves blackstar végfokon 4x12"-es kulacsokkal,meg egy gibsonnal jól szól...aztamikvannak, vedd meg, hátha neked is jó lesz...<\sarcasm>

2014. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Főleg a torzítást szeretném rajta hasznánli,vannak rajta olyanok amik tetszenek.:)


Akkor mit ajánlotok mit vegyek a jobb hangzás érdekében?

Ajánlhattok Erősítőket gitárokat,de légyszi főleg olyakat modnjatok,ami rockhoz van.


És csak azért gondolom,hogy jobban szólna,mert a haverom vett szarabb gitárhoz és erősítőhöz ennél rosszabb multit és Soakt javított neki a hangzáson.

2014. máj. 23. 20:41
 26/28 anonim ***** válasza:

Dehogy javitott, csak azt hazudja saját magának meg neked is.

Jobb erősitőt, jobb gitárt vegyél, de mint már mondtam abból a kütyüből is lehet jobb hangot kicsavarni egy kis ügyességgel.

Ha bp-i vagy elmegyek és megmutatom. ;)

2014. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

FElvidéki vagyok.

NEm hazudós fajta gyerek.:)

50KM re vagy.:D

2014. máj. 24. 14:08
 28/28 anonim válasza:
Én csak azt nem értem mégis hogy szólhat jobban a Behringer mint a Warlock? Behringeren játszottam már kis 15w fender kombóval és abszolút nem volt jó hangja főleg nem metálra, a maga gyenge egytekercses hangszedőivel. Szerintem állitgatni kellene vmin, mert a warlock tuti lemossa a behringert, már csak a humbackerokat nézve :)
2015. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!