Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan program, amivel egy...

Van olyan program, amivel egy zene szövegét, az éneket ki lehet venni és a zenének csak az alapja (tehát szöveg nélkül) lesz?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint a karaoke, hiszen ott sincs más csak az alap és ott a szöveget nekünk kell énekelni.

2014. máj. 21. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az mp3 formátumú zene nem tartalmaz hangsávokat, így azt nem tudja semmilyen program különböző sávokra bontani.


Karaoke, acapella, intrumental és hasonló zenék is úgy vannak elérhetővé téve, hogy a stúdióból kiadják a különálló hangsávokat.

2014. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyet nem lehet :( Nekem is szükségem lenne rá pedig :/
2014. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én ezzel próbálkoztam, hát számfüggő, valamelyiknél bejön:

http://www.youtube.com/watch?v=QY4KWTep9iQ

2014. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 21. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Amire gondolsz az az instrumental. Minden ugyan az, egyedül a szöveg hiányzik. Sok számnak hivatalosan is kiadják az instrumental verzióját. Keress rá így.
2014. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tévedsz 5-ös. Nem arra gondolt amire te, hanem arra, ha van egy natúr sztereó felvétel, effektek nélkül, akkor sok program létezett régebben amely mindkét sávból leszedte azt, ami azonos. Így elméletileg az énekhang volt az, amely mindkét sávban megjelent hiszen egy élő zenekaros felvételnél többé kevésbé más más szól a két sávon. de ez csak az elmélet. Ugyanis mindig van áthallás a két sáv között még a hangszereknél is. Ezért aztán, bár az énekhangot elég jól le lehetett vele szedni, mégis egy szar kiherélt zene maradt vissza.
2017. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!