Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MJ rajongók! Mi a véleményetek...

MJ rajongók! Mi a véleményetek az Xscape-ről?

Figyelt kérdés
Értelem szerűen az albumra gondolok nem pedig a dalra. :D

2014. máj. 23. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik meg minden, jó számok vannak rajta :) :D..

csak...az nem tetszik h így is pénz csikarnak ki belőle , halála után ,,,minden áron + még Michael maximalista volt és biztos volt oka h ezek a dalok közül nem került rá valamelyik az albumaira..szerintem nem tetszene neki, hisz olyan dalokat dobnak ki , amiken ő még dolgozott volna.! :) Ez az én véleményem :)

2014. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes...ebbe nem is gondoltam bele de így, hogy mondod van benne valami. Sőt nem is feltétlen értem, hogy némelyiket miért nem adta ki. szerintem van rajta néhány "jobb" mint pl. az Invincible-n.
2014. máj. 24. 10:45
 3/3 anonim válasza:
100%

Michael Jacksonnak minden zenéje eszméletlen jó,imádom.Xscape nagyon jó egy album.A Bad mellet ez a másik kedvenc. :)

És valamilyen szinten egyet értek az előttem szólóval.


14F

2014. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!