Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek érdemes énektanárh...

Szerintetek érdemes énektanárhoz járni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta énekelek, akkor még ajánlotta is az iskolai énektanárom, hogy ezt folytassam, mert jó vagyok benne. A legjobb barátomnak folyton énekeltem, aki szintén azt mondta, hogy tehetséges vagyok benne. Az évek múlásával sajnos bekövetkezett a mutálás, ami rontott az akkori magas hangokon, így most csak mélyen tudok énekelni és a magas hangok tisztán való kiéneklése nem teljesen megy. Szerintetek az énektanár tudna rajta segíteni? A zene az életem és nagyon szeretnék énekelni megint és nem csak otthon a fürdőszobában, hanem suliban, barátaim előtt. Mellesleg kissé remeg a hangom éneklés közben, remélen ezen is tudna segíteni. Válaszokat előre is köszönöm :)

hanganyag: [link]



2014. máj. 24. 15:31
 1/10 anonim válasza:
Ha jólesik, akkor mindenképpen. Vagy megtanít nagyobb hangterjedelemben énekelni, vagy segít összeállítani olyan repertoárt, ami megfelel a hangodnak
2014. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ :)
2014. máj. 24. 15:50
 3/10 A kérdező kommentje:
lemaradt 15/F :)
2014. máj. 24. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jó, te énekeled? Nagy gratula!

Még mutál a hangod. Majd 18 év körül fog kialakulni, a hangterjedelem. Talán egy énektanár megtudja mondani, hogy a hangod alkalmas lesz-e a magas és a mély hangok énekléséhez.Hiszen a dalok, a kották magas, mély, stb hangokból áll.

2014. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen:) Nagyon szépen köszönöm :)
2014. máj. 24. 16:44
 6/10 anonim válasza:

Nem vagyok énektanár,nem értek a zenéhez.

De nekem laikus füllel nem nagyon tetszik a hangod.És igen a magas hangok tényleg nem a legjobbak.A mélyek jobbak,de ettől függetlenül szerintem teljesen átlagos hangod van.

Én nem kezdenék komolyabban foglalkozni az énekléssel a helyedben.


De persze ez csak az én véleményem,másnak tetszhet.

Lehet a hozzáértők is azt mondják majd,hogy jó.Az én véleményem akkor is ez.

2014. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszi, hogy válaszoltál :) Nem szeretnék énekes lenni, ezt csak úgy most leszögezem. Én úgy hobbiból szeretnék énekelni de nem csak magamnak, hanem másoknak is. Nagyon pozitívan veszek mindent és hiszek abban, hogy sikerülni fog az éneklés terén is fejlődnöm. Tisztelem és becsülöm, hogy leírtad miket gondolsz és pont ezért kérdeztem meg, hogy másoknak mennyire hasonló a gondolkodásuk. Szerintem ha megpróbálom, hiszen sokat nem veszíthetek, max. csak csalódok, ha egy profi szakember mondja. De akkor is fel kell állni és menni tovább...lehet, hogy egy olyan tanárhoz, aki egy ilyen hanggal is megpróbálkozik foglalkozni :)
2014. máj. 24. 18:23
 8/10 anonim válasza:

Nagyon szépen köszönöm,hogy emberi módon kezelted a kritikát és nem kezdtél el engem 10éves sértődött gyerek módjára szidalmazni :D

Tisztelem ennyire pozitív hozzáállásodat,és hát akkor kívánom,hogy sikerüljön az amit el akarsz érni. :)

2014. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon érdemes. Még nem hallgattam meg a hangod de ha szereted csinálni nem is fontos a véleményem. Három éve tanulok énekelni és nagyon jót tett, egy teljes oktávval nagyobb a hangterjedelem mint kezdéskor. Nem biztos hogy olyan dolgokat fog énekeltetni veled a tanár ami tetszik, de az biztos hogy hasznos lesz, ha elkezded, csak nagyon kitartónak kell lenni hozzá. 16/L
2014. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ:)
2014. máj. 26. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!