Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék gitárt venni 40-70....

Nincsközödhozzá kérdése:

Szeretnék gitárt venni 40-70. e között?

Figyelt kérdés

Jövőre(tudom hülyeség)csak érdekelt a téma szóval gondolkodtam ezen Fender CD-60CE Mahagony már január óta gitározom és elektro akusztikust keresek.

Barnás szinbe vagy mind1.

Csak szép legyen a hangja.



2014. máj. 28. 22:03
 1/1 anonim válasza:

Ha jövőre akkor még pont időben vagy ;)

Azon kívül, hogy elkezded járni a gitárboltokat, és kipróbálsz egy csomót, nem tudsz tenni semmit. A végén úgy is lesz egy, aminek beleszeretsz a hangjába.

Mindenkinek más és másfajta hangú hangszer tetszik, még ugyanazon a márkán és típuson belül is változhat, hiszen nincsen két egyforma fa, és akármennyire hihetetlen az is sokat számít! ;)

Ezért nehéz ilyen kérdésben választ adni.

Meg azért, mert nekem csak spanyol gitárom van.

Ja és ha elrettentene, az a sok idő, ami a megfelelő hangszer keresésével elmegy, gondolj bele abba, hogy milyen sokáig fogod majd használni! :)

2014. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!